Rezultate te kerkimit per termin: +James +Blunt

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.346Z

James Blunt, dokumentar për Kosovën

Ish-ushtari britanik, i cili shërbeu në Kosovë në kuadër të forcave të KFOR-it pas intervenimit ushtarak që NATO bëri ndaj forcave serbe, tani, në rolin e këngëtarit, ka përgatitur një dokumentar duke shpalosur përvojën e tij në Kosovë dhe tmerrin që shqiptarët përjetuan në luf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.280Z

James Blunt, klip për Kosovën (VIDEO)

Share Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, ka treguar përvojën e tij në Kosovë, në kohën kur ishte ushtar i NATO-s, me anë të një klipi. Në videoklipin e tij më të ri në këngën No bravery, Blunt ka pasqyruar Kosovën e pasluftës. Këngëtari i njohur n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.337Z

‘James Blunt vdes nga zemra’

TIRANË- James Blunt është zgjuar sot duke lexuar nëpër internet se ai ka vdekur nga një infarkt në zemër. Lajmi i maskuar sikur ishte i CNN ishte aploduar në benkling.com duke njoftuar vdekjen e papritur të Blunt. Personi që monitoron faqen, Ben

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.362Z

James Blunt këndon sot në Tiranë

  Këngëtari britanik ndalon për herë të parë në Shqipëri gjatë turit botëror Këngëtari i njohur për publikun shqiptar me hitet e përbotshme “You’re beautiful”, “Goodbye My Lover” apo “1973”, për herë të parë këndon në Tiranë sont

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.864Z

James Blunt n Tiran

Kngtari i famshm britank James Blunt, sot n mbrmje do t kndoj live n stadiumin Qemal Stafa n Tiran. N nj konferenc pr shtyp, n Tiran, Blunt shprehet se Do t bj nj tur botror, kshtu q edhe Shqipria bnte pjes n kto ture, duke qn se sht pjes e ksaj bote. Kam shum miq t mir shqiptar q jetojn n Angli

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:48.322Z

James Blunt me album të ri Moon Landing

Krijuesi i hitit `Beautiful` James Blunt  i cili qëndroi një vit larg nga muzika, dhe  realizoi albumin më të suksesshëm në karrierë pas përfundimit të luftës në Kosovë “Back to Bedlam”, ku ai ishte pjesë e ushtrisë britanike, ka paralajmëruar se shumë shpejt do të pub

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.122Z

James Blunt: Fjalët e mia për Kosovën u keqinterpretuan

Këngëtari i njohur britanik, James Blunt, është ankuar se mediat serbe kanë keqinterpretuar një deklaratë rreth rolit të tij gjatë bombardimeve të NATO-s në Serbi. ”Javën e kaluar në emisionin Top Gear, kam folur rreth asaj se si një vendim i gabuar i Komandantit të NATO-s gati

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama