Rezultate te kerkimit per termin: +Janarit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.199Z

Pazari i janarit

Afati kalimtar i janarit pritet të sjell disa lëvizje të futbollistëve shqiptarë që luajnë nëpër klubet e ndryshme evropiane. Disa nuk bëjnë pjesë në planet e klubeve të tyre e disa të tjerë po kërkojnë të gjejnë ndonjë skuadër më të mirë. Nga Moral Pozhegu më 23 dhjetor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:57.346Z

Transferimet e janarit

Në pothuajse të gjitha ligat e futbollit evropian gjatë ditëve të kaluara e sidomos në atë të sotme ka pasur dhe vazhdon të ketë shumë lëvizje të futbollistëve nga njëra skuadër te tjetra.Por, koha për të sjell përforcime në skuadrat përkatëse është në skadim. Pas përfundim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:57.028Z

Për gardhin e 21 Janarit!

Nga Mero Baze   Gjykata e Apelit pritet të japë të mërkurën vendimin për kërkesën e prokurorisë lidhur me fajësinë e dy gardistëve në ngjarjet e 21 janarit. Edhe pse shumë njerëz janë skeptikë lidhur me vendimin, duke pasur parasysh lidhjet politike të trupit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.062Z

Gati dosja e 21 Janarit

Komisioni per 21 Janarin ne mbledhjen e tij Tirane 17 Shkurt 2011 NOA 8211 Komisioni Hetimor Parlamentar per ngjarjet e 21 janarit zhvilloi sot mbledhjen e tij te radhes ku konkludoi se eshte kopsitur dosja per demonstraten e dhunshme qe u pasua me kater te vrare. Komisioni Hetimor Parlamentar Per h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.815Z

ldquoViktimat e 21 janarit u perdhosenrdquo

Në këndvështrimin e Partisë Demokratike, që nga 21 janari i 2011-ës, shumë pak gjëra kanë ndryshuar. Dje në pushtet dhe sot në opozitë ajo vazhdon të këmbëngule se Partia Socialiste, edhe në qeveri po i  përdor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.547Z

Humbësit e janarit

Në përgjithësi afati kalimtar i janarit shërben për të përmirësuar skuadrat dhe eventualisht zëvendësuar ndonjë futbollist të lënduar. Mirëpo, ka klube të cilat gjatë dimrit kanë shitur futbollistët e tyre kryesorë dhe, si rezultat, kanë zhytur veten në krizë të rezultateve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.951Z

Sot, homazhe për viktimat e 21 janarit

Tiranë- Sot mbushet plot një vit që prej demostratës së opozitës, me 21 janar 2011, kur u vranë me armë zjarri 4 persona dhe dhjetra të tjerë u plagosën përpara Kryeministrisë. Që prej asaj dite akuzat kanë qënë të ndërsjellta pozitë-opozitë për të mbajtur përgjegjësinë e f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama