Rezultate te kerkimit per termin: +Jasht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:20.814Z

Seanca e jashtëzakonshme

PRISHTINE - Në javën që shkoi nuk pati seancë të jashtëzakonshme të Kuvendit të Kosovës për Mitrovicën. Në javën që ndodhemi, partia në pushtet mezi kërkoi seancë të jashtëzakonshme për ditën e s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.184Z

Essien, katr jav jasht fushs

Mesfushori i Chelseas, Michael Essien do t qndroj jasht fushs pr tre deri katr jav pr shkak t nj lndimi n gju, q e psoi kundr Apoel Nicosia. Essien 27 vje ishte zvendsuar gjat pjess s par t barazimit 2-2 n ndeshjen e Ligs s Kampionve t martn n Stamford Bridge pasi shnoi golin e barazimit nga mbi 2

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.901Z

Edhe Vidal jashtë botërorit!

Kili ka marrë sot një lajm shokues para Kampionatit Botëror. Ylli kilian, Arturo Vidal ka gjasa të humbas Kampionatin Botëror. Mesfushori i Juventusit ka kryer sot një operacion në gju.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Ende nuk ka ndonjë de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.618Z

Leku dhe valuta, uletsasia jashtë bankave

TIRANE- Ndryshe nga viti i kaluar, kur u konstatua një nivel i lartë i parasë jashtë bankave, sidomos rreth periudhës para dhe pas zgjedhore, 2014-a ka nisur më e qetë. Sipas statistikave të publikuara nga Banka e Shqipërisë, në fund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.024Z

Ciljeta & Vin Gonxhi, bashkë jashtë kufijve

Duket se kohët kur i tha "stop" koncerteve për ti dhënë vëmendjen maksimale të birit të sapo lindur kanë përfunduar për Ciljetën. Krahas angazhimit në televizionin Klan tek "E diela shqiptare", po shkojnë mirë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:24.764Z

Fillon mbledhja e jashtëzakonshme e qeverisë

(I plotësuar) Mbledhja e jashtëzkonshme e Qeverisë së Kosovës ka filluar ashtu edhe siç ishte paralajmëruar. Në këtë mbledhje do të diskutohet rreth projektligjit për Ndërmarrjet Publike në të cilin përfshihet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.866Z

Pasurit e paligjshme fshihen jasht

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka deklaruar sot se raportet e zyrtarve me Inspektoratin e Lart t Deklarimit t Pasurive, jan shqetsuese, duke par se pasurit e ktyre personave bhen t ditura vetm n rastin e skandaleve q mund t ndodhin. Topi theksoi se t gjith ata zyrtar q nuk deklarojn pasurin

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama