Rezultate te kerkimit per termin: +Jashtem

Total: 8633
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.166Z

Komisioni i Jashtem per Maqedonine

brbrTirana zyrtare sheh tek doreheqja e ministrave dhe shefit te sherbimit sekret ne Maqedoni nje levizje politike te kryeministrit Gruevski per te qetesuar situaten ne prag te protestes se opozites Ky eshte leximi i ngjarjeve te fundit ne Maqedoni sipas sekretarit te pergjithshem te Ministrise se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.586Z

Sharje ne Komisionin e Jashtem

var fbShare url httpvizionplusalsharje-ne-komisionin-e-jashtemsize smallbrbrMbledhja e Komisionit te Jashtem ku ishte parashikuar te diskutohej buxheti per vitin 2017 degjeneroi ne sharje e fyerje Opozitari Kastriot Islami tha se u ndje i ofenduar nga ministri i Jashtem Ditmir Bushati Deklaratat e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.372Z

Borxhi i jashtem, 360 euro per person

Borxhi i jashtem, sipas planifikimeve te Ministrise se Financave, do te vije ne rritje. Aktualisht, ky tregues eshte rreth 1.3 miliarde euro ose ndryshe 360 euro per person. Por ne fund te vitit qe vjen stoku i borxhit te jashtem pritet te rritet te pakten edhe me mbi 300 milione euro, si pasoje e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.261Z

Karta e Adriatikut ne Tirane ministrat e jashtem

TIRANE- Siguria dhe bashkepunimi si garanci per stabilitet rajonal e me gjere do te jete nje nga ceshtjet kryesore qe do te diskutohet sot ne Takimin e Komisionit te Partneritetit te vendeve te A5 - SHBA.Takimi zhvillohet sot paradite ne Hotel Sheraton dhe jane ftuar te marrin pjese Ministrat e Pune

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.993Z

Komisioni i Jashtem per rezoluten ame

Komisioni i Jashtem per rezoluten ame E merkure 10 Prill 2013 1323 p styletext-align justifyp Komisioni i Jashtem per rezoluten cameMbledhja e komisionit te Jashtem per te diskutuar mbi projektrezoluten came eshte shoqeruar me debate Kryetari demokrat Fatos Beja gati i surprizoi anetaret e komi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:26.113Z

Ministri i Jashtem Aldo Bumci viziton Kosoven

Ministri i jashtem i Shqiperise,Aldo Bumci po zhvillon nje vizite dy-ditore ne Kosove.Ai takoi kryeministrin Thaci dhe homologun e tij kosovar Hoxha ku edhe shkembyen falenderimet per bashkepunimin reciprok te te dyja qeverive. Ministri i Punëve të Jashtme, zoti Aldo Bumci po zhvillon nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.299Z

Ministri i Jashtem Hoxhaj ne Tirane

p styletext-align justifyPer here te pare konsullata shqiptare ne Milano te Italise do jete ne sherbim dhe te shtetasve Kosovar Lajmin e ka bere te ditur vete ministri i jashtem Ditmir Bushati gjate nje konference per shtyp me homologun kosovar Enver Hoxhaj i cili ndodhet per nje vizite zyrtare ne

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama