Rezultate te kerkimit per termin: +Java

Total: 8656
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.170Z

Java 10 rekord golash ne Superlige

Me gjashte golat e shenuar nga Teuta ne fitoren 6-0 ndaj Bylisit finalizimet ne javen e 10-te te Superliges shkuan ne 23 gola ose me nje mesatare te admirueshme 3.83 gola per ndeshje cka perben edhe rekordin e ketij kampionati persa i perket realizimeve brenda nje jave. Ne total ne 10 javet e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.110Z

  Java 6 e Superliges, “java e penalltive”

Java e 6-të e Kategorisë Superiore, mund të quhet edhe “java e penalltive”, pasi në gjashtë ndeshjet e zhvilluara u dhanë katër penallti, dy prej të cilave vendosën edhe fatin e takimit, ndërsa dy të tjera ndikuan në rezultatin e ndeshjes. Kështu, Bekim Kuli me penalltinë e tij të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:52.447Z

Java 18, Shkumbini – Vllaznia 2-1

(ALBANIA SPORT) – Shkumbini triumfoi 2-1 ndaj Vllaznisë, falë dyu dy golave të realizuara nga dy blerjet dimëror Ferjoz Shënaj e Altin Gërboviç në ndeshjen hapëse të javës së 18-të të Kategorisë Superiore dhe të vitit 2010, në një takim shumë emocionues për të dy trajnerët Da

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:37.305Z

Java XXV, ndeshjet, gjyqtarët, statistikat

Java e 25-të e Kategorisë Superiore ofron përballje interesante për dy bashkëkryesuesit e deritanishëm të sezonit, Tirana e Vllaznia (të dyja me nga 45 pikë) synojnë fitoret para publikut të tyre. “Albania-sport.com” paraqet ndeshjet, gjyqtarët dhe statistikat e tyre me çiftet që

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.746Z

Rikthehet MAPO, tashmë revista quhet JAVA

Share Katër muaj pas daljes së numrit të fundit të revistës javore MAPO (numri i 245 doli në 4 shtator 2011), ekipi i gazetarëve të saj rikthehet me një botim të ri. Do të jetë sërish një revistë e përjavshme, e quajtur JAVA, ajo që do të zëvendësojë Mapo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.177Z

Java e modës në San Paolo

Ka nisur java e modës në San Paolo, por krejt në mënyrë të veçantë. Ishte ylli amerikan i rrokut Iggy Pop, i cili hapi spektaklin. Mbrëmja pasoi me koleksionet pranverë verë 2016, ku si fillim u prezantuan markat e shtëpisë, pra ato braziliane. Ngyra të çelëta dhe të ndezura, por a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.065Z

Java 24, ndeshjet, gjyqtarët, statistikat

Java e 24-t paraqet sfida interesante, pasi tri ekipet kryesuese, Tirana, Vllaznia e Dinamo, luajnë në transfertë. Albania-sport.com paraqet ndeshjet e javës, gjyqtarët dhe statistikat e tyre me skuadrat respektive gjatë këtij sezoni. BYLIS-TIRANA Sokol Çekaj (12 ndeshje) ka gjykuar tri h

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama