Rezultate te kerkimit per termin: +Javen

Total: 5750
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.056Z

Protestat ne javen e dyte

Greqia po pergatitet te perballe protestat, qe kane hyre ne javen e dyte. Protestuesit greke ndermoren nje vale tjeter dhune ne Athine mbreme, ne diten e tete te protestave pas vrasjes nga policia te nje djali 15-vjecar. Autoritetet thone se grupe te rinjsh qelluan me shishe benzine ne drejtim te nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.071Z

Drejtesia gati javen tjeter

brbrKryetari i Komisionit per Reformen ne Drejtesi Fatmir Xhafaj ka lajmeruar se paketa kushtetuese per reformen ne drejtesi eshte gati javen e ardhshme Ne fund te mbledhjes se Komisionit te Posacem per Reformen Xhafaj ka sqaruar se keto dite ekspertet pritet te mbyllin amendamentet e fundit dhe dr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.705Z

Kembimi, leku e mbyll javen me humbje

Monedha vendase, leku e ka mbyllur javen qe shkoi me humbje ne kursin e kembimit, kryesisht ne kembim me euron dhe dollarin. Ne kundershtim me tregjet nderkombetare leku eshte dobesuar ndaj euros. Nje euro ka kushtuar gjate javes qe shkoi 123 leke, ndersa javen e meparshme kushtonte 121 leke. Eksper

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.448Z

Reforma ndoshta edhe javen tjeter

brbrPartia Socialiste eshte gati te miratoje reformen ne drejtesi sa me pare madje edhe javen e ardhshme Kete e deklaroi kryetari socialist Edi Rama ne mbledhjen e Asamblese Kombetare Rama siguroi se PS nuk do vendose veton per asnje nen te kesaj reforme Por perballe gatishmerise se Partise me te m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.526Z

Javen tjeter perplasja direkte Flamurtari-Dinamo

TIRANE-Javen e ardhshme Flamurtari do te prese Dinamon ne Vlore ne nje ndeshje qe mund te vendose shume persa i perket ceshtjes se titullit kampion. Kjo pasi do te jete nje perballje direkte mes dy skuadrave qe e synojne kete trofe. Ne fazen e pare Flamurtari arriti te merrte 3 pike ne kryeqytet por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:00.388Z

Javen e ardhshme takim Putin-Poroshenko

brbrPresidenti i Ukraines Petro Poroshenko njoftoi se do te takoje homologun rus Vladimir Putin javen e ardhshme per te diskutuar konfliktin 6-mujor midis Kievit dhe rebeleve pro-ruse ne lindje te Ukraines Do te takoj Presidentin e Rusise Vladimir Putin ne Milano ka thene Poroshenko gjate nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.402Z

Oto Baric, javen tjeter ne Tirane

Trajneri i Shqiperise, Oto Baric, do te vije ne Tirane javen e ardhshme, per te qendruar disa dite. Kroati ishte parashikuar te vinte ne Shqiperi menjehere pas ndeshjes se luajtur ne Amsterdam, bashke me delegacionin zyrtar te FSHF se dhe lojtaret qe luajne ne kampionatin kombetar. Gjate qendrimit n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama