Rezultate te kerkimit per termin: +Javn

Total: 232
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.637Z

Të dielën akrepat e orës shkojnë 60 minuta përpara

Duke filluar nga nesr, 28 mars akrepat e ors do t lvizin 60 minuta prpara. Ky ndryshim fillon javn e fundit t marsit e prfundon n javn e fundit t muajit tetor. Ndryshimi i ors do t bhet n orn 03.00. N vende t tjera ndryshimi ndodh sipas ors lokale. Pr vendet e Bashkimit Europian lvizja e akrepave do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.630Z

Seria A, titulli mbetet pr javn e fundit

Titulli kampion për Serina A këtë sezon do të zgjidhet vetëm në javën e fundit të saj. Roma e Inter kanë fituar ndaj kundërshtarëve Kaljari e Kievo duke lënë të pandryshuar diferencën prej 2 pikësh mes vendit të parë dhe vendit të dytë, zikaltërit ngjiten në 79 pikëve, verdhek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Shkumbini, shkarkohet trajneri Mirel Josa

Superiore Aventura e Mirel Joss n stolin e Shkumbinit ka prfunduar ende pa nisur mir kampionati. Presidenti i klubit peqinas, Ylli Ndroqi, ka vendosur t largoj trajnerin nga detyra, pas rezultateve zhgnjyese q skuadra ka regjistruar n dy ndeshjet e para t Kategoris Superiore. Barazimi 2-2 n javn e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.671Z

Laçi dhe Shkumbini duan fitoren e parë

Superiore Ndeshja e fundit q do t mbyll edhe javn e dyt t kampionatit t 72 kombtar t futbollit do t zhvillohet sot n La mes vendasve dhe Shkumbinit. T dyja ekipet jan n krkim t fitores s par n kt sezon, pasi n t dyja ndeshjet prkatse t javs s kaluar nuk kan mundur t marrin m shum se nga nj pik, Teu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.251Z

Haradinaj konsolidon kabinetin

Kryetari i Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs, Ramush Haradinaj po vazhdon konsolidimin e kabinetit t tij. N javn vijuese. Kryetari i Aleancs pr Ardhmrin e Kosovs, Ramush Haradinaj do t vazhdoj konsolidimin e mtejm t kabinetit t tij me ekspert dhe profesionist t lmenjve t ndryshm, me qllim t krijimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.827Z

Ngërçi politik, Bosch: Rruga e vetme, kompromisi

Reagon ambasadori i OSBE-së: Nuk kam asnjë ide Ambasadori i OSBE-s, Robert Bosch, reagoi dje pas dshtimit t kompromisit politik, duke thn pr mediat: “Jam jashtzakonisht i zhgnjyer”. Bosch tha se palt duhet t gjejn nj rrugzgjidhje pr zgjidhjen e ngrit politik.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

A do t ndryshoj harta e Indis?

Harta e Indis ka gjasa q n t ardhmen t psoj ndryshime. Pakicat etnike dhe aktivistt n rajonet m t varfra t Indis po krkojn formimin e shteteve t tyre t pavarura, pas vendimit t papritur t qeveris s Indis javn e kaluar pr formimin e nj shteti t ri n jug t Indis. India tani po prballet me krkesa seri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama