Rezultate te kerkimit per termin: +Jepi +Jet

Total: 39
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:00.908Z

LB: Jepi jetë Prishtinës

Lëvizja për Bashkim sot pasdite ka hapur fushatën zgjedhore për Komunën e Prishtinës. Në një atmosferë festive, me moton Jepi Jetë Prishtinës, kandidati për Kryetar të Komunës së PrishtinësValon Murati shpalosi programi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.125Z

LZHK prezanton kandidatet ne Vlore

Lëvizja per Zhvillim Kombetar ka çelur fushaten elektorale ne Vlore, me sloganin "Jepi force te djathtes". Kryetari i saj Dashamir Shehi ka theksuar se shtyllat e programit te LZHK-se synojne vazhdimin e zhvillimit te ketij vendi. Për Vlorën nënvizoi kreu i LZHK

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.589Z

Ruci apel Berishes Dorezohu para drejtesise

Kryetari i grupit parlamentar të PS-së, Gramoz Ruçi ka akuzuar kryeministrin Sali Berisha dhe qeverinë si përgjegjëse për humbjen e jetës së katër personave në demonstratën e 21 janarit. “Ziver Veizi, Hekura Deda, Faik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:41.823Z

Leskaj Vemendje fshatit

Kandidatja për deputete në qarkun e Vlorës Valentina Leskaj në një takim me banorë të komunes Selenices theksoi mungesen e investimeve dhe vemendjes se Qeverise ndaj banoreve te kesaj zone. Leskaj premtoi punesim, rruge  dhe kthimin e sherbimeve te mungua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.374Z

Finale madrilene, "autobusi pa rrota"

Athletico Madrid do të jetë për të parën herë në finalen e Ligës së Kampionëve me Real Madridin. Skuadra e Diego Simeones e ka mposhtur Chelsean e Jose Mourinhos me rezultat 3 me 1 në ndeshjen e dytë. Chelsea kaloi në epërsi n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.214Z

Ende i pazgjidhur konflikti Elvana - Niko

Pak ditë më parë u bë publik lajmi që Elvana Gjata i detyrohet para Niko Komanit por deri tani vazhdon të mbetet pezull zgjidhja. Në një nga dyqanet e Eagle Mobile, fansa të Nikos po ndoshta edhe të Elvanës të cilëve nuk u pëlqen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.744Z

Berisha apel Ramës: Jepi fund grevës, prano 3 alternativat

Berisha, në grup: Rama të pranojë Venecian ose komisionin Kryeministri Sali Berisha krkoi dje nga kryesocialisti Edi Rama nj gjykim t ftoht pr t’i dhn fund grevs s uris, duke i dhn atij t drejtn e zgjedhjes s nj prej tri alternativave t propozuara edhe nga Brukseli. N mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama