Rezultate te kerkimit per termin: +Jetn

Total: 984
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.839Z

Nj tjetr minator humb jetn n Bulqiz

Tjetr tragjedi n miniern e Bulqizs. Kushtet e vshtira t puns i kan kushtuar jetn nj tjetr minatori. Njazi Jalliu, 50 vje nga Fush Bulqiza ka humbur jetn n galerit e ksaj miniere. Ai ka qen n nivelin e 16-t t miniers kur nj masiv kromi rreshiqiti dhe e zuri posht. Msohet se Jalliu ka qen antar i Sin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

N dy aksidente humbasin jetn 4 persona

Mesnata e kaluar ka shnuar katr viktima npr aksidente. Dy t rinj, Sherbet Kryeziu (19) dhe Renato Kaziu (20) kan humbur jetn n nj aksident rrugor n autostradn Tiran-Kavaj. Automjeti ka dal nga rruga duke prfunduar n nj kanal pran vendit t quajtur Prroi i Agait. Menjher n vendngjarje kan mbrritur for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:24.665Z

Bulqiz, bie kamioni i kromit, humb jetn 22 vjeari

Nj 22 vjear humbi jetn n Bulqiz pasi u aksidentua tragjikisht teksa po prpiqej t shkarkonte kromin nga kamioni. Ngjarja e rnd u regjistrua n ort e mesdits kur rimorkio e kamionit u prmbys duke rn nga nj lartsi e madhe gjat proesit t shkarkimit t kromit. Pr pasoj i riu i identifikuar me em

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.375Z

Manjani: Qeveria nuk u garanton shtetasve t drejtn pr jetn

Partia Socialiste ka dhn alarmin e nj fillimi t keq t vitit t ri ku vetm gjat muajit t par ka patur mse 70 ngjarje t rnda me pasoj vdekjen e personave t ndryshm. N nj deklarat pr shtyp, Kryetari i Komisionit t Ligjeve, Siguris dhe Administrats, Ylli Manjani kaprgjegjse qeverin pr bilancin tragjik t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Shkodr: Gazi i merr jetn nns, n spital bashkshorti dhe dy fmijt

Nj ngjarje tejet e rnd ka ndodhur gjat orve t nats n fshatin Shtoj i Ri, n rrethin e Shkodrs. Nj rrjedhje gazi i ka marr jetn nns s dy fmijve, Liza Lugina, si dhe ka vn n rrezim pr jetn dy fmijt e saj, Fatjon dhe Fatjona dhe bashkshortin, Gzim. Fmijt dhe babai i tyre jan drguar menjher n spitalin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.857Z

Bulqiz: Humb jetn nj minator, plagosen dy t tjer

Nj tjetr aksident tragjik ka tronditur qytezn e Bulqizs pasi nj masiv kromi n Minier u shemb dhe i mori jetn minatorit 43 vjear, Nevruz Gjoka, ndrsa dy koleg t tij jan plagosur. T plagosurit aktualisht jan n gjendje t rnd n spitalin e Bulqizs nn vezhgimin e mjekve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.843Z

Tiran: Flakt prpijn shtpin, humbin jetn dy fmij

Dy fmij kan humbur jetn sot si pasoj e nj zjarri q prfshiu banesn e tyre n Sharr t Tirans, bn t ditur burime nga Policia e Tirans. Sipas ktyre burimeve, forcat e policis dhe shrbimet zjarrfikse me t marr njoftimin u nisn menjher n vendin e ngjarjes pr shuarjen e zjarrit. Gjat ktij operacio

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama