Rezultate te kerkimit per termin: +Jetim

Total: 1877
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.426Z

“Qeveria ka harruar fëmijët jetim”

31/03/2005  Reagon kryetarja e shoqatës për Durrësin DURRËS - Drejtues të shoqatës së fëmijëve jetim në Durrës kanë denoncuar indiferentizmin e shtetit për kujdesin dhe trajtimin e kësaj kategorie. Kyetarja e shoqatës në qytetin e Durrësit, Marjana Biba, është shprehur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.166Z

Interistat Mourinho: Jemi jetim pa ty

Tifozët e Interit vazhdojnë të kenë në zemër trajnerin portugez, Jose Mourinho. Kriza e madhe që ka kapluar skuadrën e njohur italiane, ka rikthyer dashurinë për Jose Mourinhon dhe kujtimet e mira që kanë me të. Në ndeshjen e dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.394Z

"Rinia aktive" dhurata per femijet jetim

Ditën e Krishtlindjes, fëmijët jetim të shtëpisë “Zyber Hallullit” në Tiranë kanë marrë dhurata nga përfaqësuesit e “Rinisë Aktive”. Më rastin e festave të fundvitit, “Rinia Aktive” ka org

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.362Z

17 fëmijë shqiptarë kanë mbetur jetim në dorë të ISIS

17 fëmijë shqiptarë kanë mbetur jetim në Siri, pasi baballarët e tyre janë vrarë gjatë luftimeve si pjesë e organizatave terroriste të ISIS-it. ABC News ka mësuar se besimtarët myslimanë shqiptarë, që i janë bashkuar luftëtarëve në Siri, nuk kanë sakrifikuar vetëm jetën e tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.848Z

A eshte Tramp nje jetim nga Pakistani

var fbShare url httpvizionplusala-eshte-tramp-nje-jetim-nga-pakistanisize smallbrbrTramp per shume kohe u mundua te bindte amerikanet se Barack Obama nuk ishte nje qytetar amerikan por tani Donald Trump duhet te ofroje prova se nuk eshte nje jetim nga Pakistani  Neo News nje kanala tele

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:16.346Z

Siri: 17 fëmijë shqiptarë kanë mbetur jetim në dorë të ISIS

17 fëmijë shqiptarë kanë mbetur jetim në Siri, pasi baballarët e tyre janë vrarë gjatë luftimeve si pjesë e organizateve terroriste të ISIS-it. "ABC News" ka mësuar se besimtarët myslimanë shqiptarë, që i janë bashkuar luftëtarëve në Siri, nuk kanë sakrifikuar vetëm jetën e t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.634Z

Jetimët protestojnë, në ditën e tyre

KORÇË - “Na ndihmoni!,Jemi në mes të rrugëve dhe të papunë!”, me këto thirrje jetimët e rajonit të Korçës ,kanë protestuar dje në Ditën Ndërkombëtare kushtuar kësaj kategorie, duke kërkuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama