Rezultate te kerkimit per termin: +Jonalda

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:14.550Z

Botohen "Profecitë e Zotit të Tomorit"

 Doli në treg libri i ri me titull "Profecitë e Zotit të Tomorit", një vepër studimore, ku autori Ilir Cenollari, sjell tek lexuesi burime historike nga autorë të lashtësisë dhe të ditëve tona. Libri, i cili vjen përmes shtëpisë botuese "Jonalda", botohet me ra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:22.550Z

Kërko çfarë të duash komunizmin, bizantin, familjet e mëdha

Libri/ Për herë të parë botohet enciklopedia rajonale e Beratit Pas nj pune disavjeare, shtpia botuese “Jonalda” i jep n dor lexuesit nj enciklopedi pr qarkun e Beratit. Autor i veprs sht gazetari Zylyftar Plaku. Natyrisht, sht nj nism private, por botimi ka rndsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.875Z

Universiteti i Tiranës, lista e atyre që përfitojnë kuponat e letërnjoftimeve

Universiteti i Tiranës ka shpallur dje listën e plotë të 1714 personave që duhet të tërheqin kuponat e letërnjoftimeve pranë sekretarive, me vetëm 200 lekë të reja. Përfituesit janë studentët që nuk kanë pasaportë dhe nuk kanë aplikuar për letërnjoftime. Numri fillestar i aplik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.664Z

Listat e fituesve ne universitetet e rretheve

Akademia e Arteve Regji filmi dhe TV ALTIN ISUF AGO ARJAN NAMIK TAGA ARMINO ARDJAN FAJA EDUART ABDULLA FISHEKU ERMALI PETRIT BECI EROS KASTRIOT ÇAUSHI ILIRJAN BAJRAM MEZIRI OLSI FREDERIK HOXHA REGIS DASHAMIR CANAMERI SILVIA KASTRIOT TOZAJ Aktrim BLERTA REXHEP BELLIU DENIS ADEM KURUSH

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama