Rezultate te kerkimit per termin: +Jonida

Total: 2592
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.246Z

Jonida brune

Nëse shumë bukuroshe të ekranit janë kthyer në bjonde, Jonida Maliqi bën të kundërtën. Sot në drekë ishte edhe koha kur Jonida u largua tërësisht nga ngjyra bjonde e flokëve. Ajo ka provuar shpesh ngjyra të ndryshme dhe prer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:23.478Z

Jonida, shtatzënë

Nga Express më 26 shtator 2011 në ora 11:17 Një tjetër këngëtare nga Shqipëria është shtatzënë. Kjo është Jonida Maliqi, e cila është në muajin e gjashtë të shtatzënisë. Ende nuk ishte e ditur që Jonida është shtatzënë, derisa është paraqitur në ekran, kur ka këndua

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.688Z

Jonida Vokshi aksidentohet

Mbrëmë rreth orës 3:00 pas mesnate, prezantuesja e Digitalb dhe aktorja Jonida Vokshi ka pësuar aksident si pasojë e shpejtësisë dhe konsumit të alkoolit. Ka qënë ajo vetë në drejtimin e automjetit duke u përplasur me një tjet&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.693Z

Aksidentohet Jonida Vokshi FOTOT

Transmetuar me 24052014 - 1004 Prezantuesja Jonida Vokshi eshte perfshire ne nje aksident rrugor mengjesin e sotem duke pesuar demtime fizike te ndryshmebr br Jonida Vokshi aktore edhe ne seriale te Top Media dhe Digitalb dhe drejtuese e nje emisioni te pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.267Z

Zhvishet Jonida Maliqi

Jonida Maliqi njihet si një prej personazheve publik më me stil. Ajo, prej vitesh më shumë tërheq vëmendje me stilin sesa muziken që bën. Maliqi, ka kohë kur shton në peshë, gjë të cilën e mbulon mirë me rroba. Megjithatë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.154Z

Jonida edhe fotografe...(Foto)

Jonida Maliqi është këngëtare dhe biznesmene. Ajo, së fundi më shumë po i përkushtohet biznesit me këpucë sesa muzikës. Siç duket, më mirë fiton nga shitja e këpucëve, sesa nga muzika dhe këngët.AdPlatformZo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.770Z

Jonida në aksion

Jonida Maliqi njihet si këngëtarja më me stil. Shumë njerëz nuk e dijnë, por në të vërtet Jonida prej shumë vitesh kufton me kilogramët. Këngëtarja shton shpejtë kilogram. Deri më tani ka mbajtur dieta, por tash ka vendosur t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama