Rezultate te kerkimit per termin: +Jose +Mourinhos

Total: 1238
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.266Z

Hajdutët vjedhin dhomën e gruas së Jose Mourinhos

The Sun shkruan se ngjarja ka ndodhur në hotelin me pesë yje “Ëindham Grand Hotel” . Në këtë hotel ishte përkohësisht gruaja e Jouse Mourinhos,47-vjecarja Matilde dhe vajza e tij Tita 16-vjecare.  Brënda në këtë hotel janë futur persona të panjohur dhe i k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.948Z

Mjekja e Chelsea i përgjigjet Jose Mourinhos

Mjekja e skuadrës së Chelsea, Eva Carneiro, e cila u kritikua shumë nga Jose Mourinho në barazimin 2:2 me Swansea City, i është përgjigjur indirekt këtij të fundit, duke falënderuar tifozët për mbështetjen e madhe. Kur po luhej minuta

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:21.584Z

Tifozët e United thërrasin në korr emrin e Jose Mourinhos

Tifozët e Manchester United kanë brohoritur emrin e Jose Mourinhos në takimin ndaj Stoke Cityt. Ata pak tifozë që janë mbledhur në "Britannia Stadium" ku Stoke City e deklasoi "Unitedin", kanë brohoritur në fund të ndeshjes emrin e Jose Mourinhos. Pas disfatës së rëndë nga Stoke, Van

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:39.631Z

Konfirmohet fundi i Jose Mourinhos në Real Madrid

Florentino Perez është paraqitur sot në konferencë për media për të publikuar të ardhmen e Jose Mourinhos në Real Madrid. Perez ka konfirmuar largimin e Jose Mourinhos nga Real Madridi e që sipas tij është një marrëveshje mes dy p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.982Z

Perez i'a tregon derën Jose Mourinhos!!

Sipas gazetës spaortive spanjolle "Marca", Florentino Perez ka vendosur që ta largoi Jose Mourinhon me datë 30 qershor nga posti i trajnerit të Real Madridit. Vendimi thuhet të jetë i prerë nga presidenti i Realit. Perez mendon se Reali ka nevojë p&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.797Z

Këta janë “Viktimat” e Jose Mourinhos

E përditshmja spanjolle El Confidencial, në numrin e saj më të ri, ka përgatitur një artikull tejet interesat e që i kushtohet Jose Mourinhos. El Confidencial, ka analizuar mirë të kaluarën e Mourinhos te çdo skuadër e deri te rikthimi te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.632Z

Agim Ibraimi ndal Chelsean e Jose Mourinhos

Maribori ka arritur të marrë një pikë historike përballë liderit të Premierligës, Chelsea, duke luajtur barazim në stadiumin e tyre 1-1, në ndeshjen e vlefshme për grupin G në Ligën e Kampionëve. Më meritori për kë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama