Rezultate te kerkimit per termin: +Jose +Mourinjo

Total: 108
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.552Z

Jose Mourinjo akuzon mediat italiane

Jose Mourinjo është shprehur se është i mërzitur me mediat italiane, pasi këto të fundit e shtrembëruan një deklaratë të tij, duke thënë se portugezi kishte pohuar fillimin e Calciopolit. Mourinjo të enjtën tha për Inter Channel: "Nuk dua të flas për kampionatin. Por, nuk është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.484Z

Jose Mourinjo nuk e fal Balotellin

Sulmuesi i Interit, Mario Balotelli, është parë duke dalë nxitimthi nga qendra stërvitore në Appiano Gentile, pasi bisedimet për paqe me trajnerin Jose Mourinjo dështuan. Balotelli është parë duke vrapuar nga qendra stërvitore kokulur nga ora 11:40, ndërsa pjesa tjetër e skuadrës pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.496Z

Jose Mourinjo: Juan Mata, tashmë lojtar i Manchester United

LONDER - “Juan Mata do të jetë pjesë e Manchester United”,- tha trajneri i Chelsit, Jose Mourinho. Portugezi konfirmoi se marrëveshja është arritur tashmë dhe se mesfushori spanjoll do të kalojë testet tek Manchester United. “Ësht&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.587Z

Mourinjo shënjestron Gerrardin

Kapiteni i Liverpoolit, Steven Gerrard, do të jetë cak i një ofertë prej 40 milionë eurosh që planifikon të bëjë trajneri i Interit, Jose Mourinjo. Dihet se portugezi është një admirues i mesfushorit anglez, ndërsa Daily Star Sunday njofton se ai do të provojë ta joshë lojtarin drej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.593Z

Mourinjo kërkon edhe një sulmues

Trajneri i Interit, Jose Mourinjo, ka zbuluar se ai dëshiron të nënshkruajë kontratë edhe me një sulmues të ri në janar. Me sulmuesin kamerunas Samuel Eto'o që do të udhëtojë në Kupën Afrikane të Kombeve në fillim të vitit të vjen, Mourinjo dëshiron të shtojë në ekip edhe një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:42.971Z

Mourinjo nuk përjashton kalimin në Spanjë

Trajneri i Interit, Jose Mourinjo, nuk e ka mohuar mundësinë për të kaluar në kampionatin spanjoll. Mediat në Itali gjithnjë e më shumë spekulojnë se besimi mes presidentit të Interit, Massimo Moratti, dhe trajnerit Jose Mourinhos, tashmë është thyer. Interi pati një paraqitje të d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.384Z

Mourinjo: Nuk humbas në Stamford Bridge

Ish-trajneri i Chelseat, Jose Mourinjo, pret të marrë rezultat pozitiv nga rikthimi te ish-klubi i tij dhe thotë se ai nuk humbet në Stamford Bridge. Portugezi kaloi tre vite të suksesshme në stolin e menaxherit të bluve nga vitit 2004 deri në vitin 2007. Suksesi i tij në Angli ishte ndër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama