Rezultate te kerkimit per termin: +Jose

Total: 7080
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.201Z

Jose Mourinho refuzon Benfican

Trajneri portugez Jose Mourinho e ka refuzuar një ofertë nga ish-klubi i tij, Benfica. Klubi portugez shihte tek Jose Mourinho njeriun e duhur për të marrë drejtimin e skuadrës pas shkarkimit të Rui Vitoria, por 55-vjeçari ka refuzuar ta pranojë detyrën. Skuadra e elitës së futbollit por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.634Z

Jose Angel afër Romës

Nga Express më 01 korrik 2011 në ora 15:59 Roma është në prag të transferimit të mbrojtësit të Sporting Gijonit Jose Angel ka njoftuar menaxheri i tij Alfredo Martinez. 21 vjeçari thuhej se kërkohej edhe nga Barcelona dhe Manchester City. “Nuk e di se në cilën ditë do të f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.276Z

Jose Manuel Barroso viziton Prishtinen

Presidenti i Komisionit Evropian Jose Manuel Barroso tha se erdhi ne Prishtine per tu shprehur qytetareve te Kosoves dhe udheheqesve te tyre persektiven evropiane per Kosoven. Ai tha se Komisioni Evropian eshte i vendosur qe te ndihoje Kosoven ne rrugen e saj drejt Evropes duke ritheksuar se Kos

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.886Z

Fulhami merr Jose Mourinhon

Jose Mourinho është lojtari më i ri i Fulhamit. Nuk bëhet fjalë për trajnerin portugez të Chelsea, por për djalin e tij. Sipas asaj që shkruan spanjollja "Marca", 14-vjeçari ka kaluar me sukses në provim në "Craven Cottage

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.239Z

Jose Mourinho ne Arsenal

shte publikuar nje lajm bombastik ne lidhje me te ardhmen e Jose Mourinhos Sipas asaj cfare shkruan Sunday Times Arsenali thuhet se ka gjetur zevendesuesin e Arsene Wengerbr br Gazeta raporton se Arsenali po perdore nje pale te trete ne menyre qe ta binde Jose Mourinhon per te nenshkruar me klubin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:13.429Z

Jose Mourinho zyrtarisht tek Reali

Reali i Madridit ka zyrtarizuar Jose Mourinho si trajnerin e ri te skuadres, pasi shkarkoi nga detyra teknikun Manuel Pellegrini. Pas disa javesh spekulimesh te mediave, klubi madrilen i ka besuar ekipin Mourinho, i cili ne sezonin e fundit drejtoi Interin ne fitimin e Liges se Kampioneve. Pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.203Z

Ultimatum per Jose Mourinho

0 brbr SSSAbrASS brbrChelsea i Jose Mourinho pati nje tjeter rezultat negativ duke humbur derbin me Aston Villa Roman Abramovich nuk mori dhurate ne diten e 49 vjetorin e tij dhe per kete situate fajtori eshte trajneribrbr brbrMourinho i cili ne fillim te muajit deklaronte se po ta shkarkonin do te

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama