Rezultate te kerkimit per termin: +Joze

Total: 101
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.623Z

Presidenti Topi uron z. Joze Mujica me rastin e zgjedhjes në postin e lartë të Presidentit të Uruguajit.  

8 dhjetor 2009 Presidenti i Republikës, Bamir Topi i ka dërguar një mesazh z. Joze Mujica në të cilin shkruan: “Emërimi Juaj në postin e Presidentit të Republikës Orientale të Uruguajit, më jep kënaqësinë e veçantë që t’ju uroj suksese në këtë detyrë të lartë! Më lejo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.481Z

Zyrtare: Shitet Callejon

Joze Maria Callejon tashmë është futbollist i Napolit ndërsa sulmuesi 26-vjeçar do të largohet brenda javës nga Reali i Madridit për t’iu bashkuar skuadrës së Rafa Benitezit. Sipas AS, Napoli ka paguar një shumë prej 10 milionë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:16.239Z

Derbi Milan-Inter, Murinjo bën gati Shnajder

 Milan-Inter ndez shumë shpejt Serinë A. Kuqezinjtë e Leonardo do t’u falen magjisë së Ronaldinjos dhe shpërthimeve të Patos, teksa Joze Murinjo përgatit as më pak dhe as më shumë se blerjen e tij më të re, Uesli Shnajder. “I kam idetë e qarta. Jemi shumë të përgati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.313Z

Zyrtare: Diego Costa tek Chelsea për 40 milion euro

Mungon vetëm firma mbi kontratë, por sulmuesi spanjoll, Diego Costa është futbollisti më i ri i Chelseat. Mediat britanike raportojnë se Diego Costa do të kalojë nga Atletiko Madrid për te Chelsea për shifrën e 32 milion stërlinave ose e thënë ndryshe 40 milon euro. Trajneri i “b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.552Z

Hazard Nuk largohem nga Chelsea

Interesi i Paris Saint Germain ne drejtim te tij sa vjen e shtohet megjithate kjo nuk do te thote se Eden Hazard do te largohet nga Chelsea citon Supersportbr br Futbollisti belg i bluve te Londres ne nje interviste deklaroi se ai ndihet mire te skuadra e Joze Mourinhos dhe nuk aspak ndermend te l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.095Z

Presidenti Topi uron Presidentin e Angolës me rastin e Festës Kombëtare.

11 nëntor 2008 Presidenti i Republikës, Bamir Topi i ka dërguar një mesazh Presidentit të Republikës së Angolës, Joze Eduardo dos Santos, me rastin e Festës Kombëtare në të cilin shpreh urimet më të mira për lumturi dhe mirëqenie.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.588Z

Rrëzohen dy helikopterë amerikan, 4 viktima

Bagdat - Katër ushtarë amerikanë kanë humbur jetën pas rrëzimit të dy helikopterëve amerikan në Irak. Një zyrtarë ushtarak amerikan, Joze Lopez ka bërë të ditur se ngjarja ka ndodhur rreth 02:15 të mëngjesit. Ai ka konfirmuar edhe vdekjen e katër ushtarëve të forcave aleate. Lopez

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama