Rezultate te kerkimit per termin: +Juan +Mata

Total: 224
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:33.485Z

Juan Mata me kontratë të re me Valencian

Mesfushori spanjoll Juan Mata ka arritur marrëveshje të re me Valencian. 21-vjeçari ka pranuar një ngritje të dukshme të pagës por kohëzgjatja e kontratës ka mbetur po e njëjta, pa vazhdim, ashtu siç ka mbetur e pandryshuar edhe klauzula e lëshimit të tij, 90 milionë euro.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:33.249Z

Juan Mata rrëfen fjalët e fundit me Murinjon

Juan Mata ka zbuluar bisedën e tij të fundit me trajnerin e Chelsea-t, Jose Mourinho, para transferimit te Manchester United për 37 milionë paund, gjatë merkatos së janarit. Mata ishte futbollisti më i mirë i Chelsea-t në dy sezonet e fundit, por nuk bindi Mourinhon pas rikthimit të portug

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.245Z

Chelsea e Valencia arrijnë marrëveshje për Juan Mata

Valencia ka zbuluar se ka arritur marrëveshje me Chelsea për transferimin e mesfushorit Juan Mata në Stamford Bridge. Për të kompletuar transferimin te Chelsea mbetet vetëm që lojtari të kalojë testet mjekësore dhe të nënshkruajë marr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.127Z

Juan Mata: United favorit për titullin e Premierligës

Juan Mata beson se skuadra e tij Manchester United ka gjasa ta fitoj titullin e kampionit këtë sezon në Premierligë. Pas fitores së djeshme, ekipi nga Old Trafford ka tubuar 24 pikë, një më pak sesa lideri i tabelës Manchester City që ka një nde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:57.265Z

Juan Mata tregon se për kë fituan (Foto)

Skuadra e Manchester United arriti fitore të madhe kundër Southampton në xhiron e katërt të Premier Leagues. Mesfushori spanjoll shënoi golin e tret dhe të fundit për “Djajtë e kuq”, takimi përfundoi 2-3. Juan Mata ka postuar një fot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.625Z

A po i gëzohet Juan Mata dështimit të Chelsea?

Mesfushori i Manchester United, Juan Mata, ka insistuar se nuk ndjehet i gëzuar me mossuksesin e Chelsea këtë edicion, pjesë e të cilës skuadër ka qenë para se të transferohej në Old Traford. Mata ishte ndër futbollistët më të pop

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.723Z

Mata është futbollist ndryshe

Nga Express më 29 gusht 2011 në ora 22:02 Mesfushori i Chelsea, Frank Lampard ka thënë se Juan Mata i ka dhënë një ngjyrë tjetër mesfushës së ekipit londinez “Chelsea”. Lampard beson se prurja e re e Chelsea Juan Mata ka bërë që ekipit ti shtohet një dimension i ri, aq

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama