Rezultate te kerkimit per termin: +Justifikimi

Total: 1202
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.231Z

Shkeli kodin rrugor, justifikimi i saj lë pa fjalë policin

Transmetuar më 07.09.2016 - 13:05 “Isha duke dëgjuar kuranin në telefon, më ndihmon për të qetësuar dhimbjen e dhëmbit”. Ky ka qenë justifikimi i gruas myslimane në kohën kur është

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.374Z

Justifikimi: Shumë filma porno, jemi norvegjezë

Vankuver 2010 Norvegjia e skive vazhdon të diskutohet për episode dhe deklarata të çuditshme. Sikur të mos mjaftonte fakti që Piter Northug e festoi arin në sprintin dysh në Vankuver 2010 me një kukull me ajër, pas argjendit në stafetën e distancave të gjata është ngritur një tjetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.773Z

Justifikimi i Bashës për krahun e thyer

Gjatë iftarit që ka shtruar gjatë mbrëmjes së djeshme, Lulzim Basha është shfaqur me krah të thyer. Të gjithë kanë bërë pyetjen se ku mund ta ketë thyer krahun kryebashiaku i Tiranës. Sipas mediave proqeveritare, krahu i thyer i Bashës ka të bëjë me veprimtarinë e tij si volejbol

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.185Z

Justifikimi i mësuesit në Durrës: Më gjeni një arsimtar që ska rrahur nxënësit

Gjykata e Durrësit e ka vlerësuar të paligjshëm arrestimin e mësuesit Flamur Pajo, i cili akuzohet se ushtroi dhunë mbi nxënësin e klasës së shtatë në shkollën 9­-vjeçare, Hasan Koçi. Trupi gjykues, i përfaqësuar nga gjyqtarja Nurjeta Tafa, vendosi si masë sigurie atë të dety

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.668Z

A qëndron justifikimi zyrtar për ligjin e plehrave?

Kristi Pinderi Ligji për plehrat, pas miratimit në Parlament, pritet të dekretohet ose jo nga Presidenti në datën 8 tetor. Justifikimi zyrtar për kalimin e ligjit për sjelljen e plehrave nga jashtë është nevoja për plehra-lëndë e parë e bizneseve që merren me riciklim. Nga ky vëzhgim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.906Z

Naco Ndeshkim gjyqtareve me shkelje Cefa Justifikimi me i mire sulmi

Transmetuar me 09072014 - 0941 Ministri i Drejtesise Nasip Naco PUBLICITET Tirane 9 korrik 2014 NOAal- Ministri i Drejtesise Nasip Naco deklaroi se paaanesia e sistemit gjyqesor eshte primare dhe reformat duhet ta garantojne atebr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.395Z

Justifikimi i pamjaftueshëm

.. ato q njohim prgjysm (!) “Dekoratat e ndershmris harbute” Leon Festinger Fqinji im i mir - pjes e qeverisjes, njeri i zakonit dhe i plqyeshm n shoqri, di ta vrtis mir. Thon gjithashtu se ai sht nj zotri q ia vlen t dekorohet edhe nga Presidenti, madje edhe nga instanca ndrkombtare. T

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama