Rezultate te kerkimit per termin: +Justin

Total: 1988
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:12.565Z

Justin Bieber kërkon shumë

Justin Bieber ka standarde të larta kur është fjala për vajzat. Këngëtari adoleshent, Justin Bieber, i cili kohëve të fundit ka pranuar se ka një “tërheqje” nga Kim Kardashian, e cila është 29-vjeçare, thotë se kur është fjala për vajzat kërkon shumë nga ato. “Duhet të ke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:34.052Z

Justin Timberlake i rikthehet koncerteve

Këngëtari I njohur Justin Timberlake , ka arritur që të zhgënjejë fansat e tij pasi anulloi koncertin e tij ditën e mërkurë të kësaj jave. Ai sqaroi se gjithcka ndodhi për shkak të një problem shëndetësor, dhe rrethanat e krijuara e kishin detyruar që të merrte nje vendim të till

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.841Z

Paditet Justin Bieber

Një fotograf ka paditur këngëtarin e njohur Justin Bieber, pasi, ai kishte urdhëruar truprojën e tij që ta sulmojë dhe ti marrë kasetën me të cilën e ka filmuar në kamerën e tij. Më parë ishte raportuar se fotografi Jeffrey Binion dha një deklaratë në polici më 5 Qershor, duke bë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.959Z

Refuzohet Justin Bieber

Një bashkëpunim në mes të këngëtarit kanadez, Justin Bieber dhe atij britanik, Ed Sheeran nuk do të ndodhë asnjëherë. Këtë gjë e ka bërë të ditur Ed Sheeran për të përditshmen, ‘The Sun’ &ldq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.376Z

Selena dhe Justin studiojne Biblen

0 brbr brbrNje ribashkim ne horizont per ciftin Selena Gomez e Justin Bieber e mesa duket kesaj radhe po

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.489Z

Justin Bieber udhëton në hënë!

Në mesin e turistëve të parë të cilët do të udhëtojnë në hënë me Vigin Galactic,do të jetë edhe këngëtari kanadez,Justin Bieber. Sipas BBC,pop ylli do tiu bashkohet personaliteteve të njohura që tashmë i kanë rezervuar  vënd në këtë udhëtim edhe miliarderit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:51.877Z

Justin Bieber provokon sërisht

Sherri mes tij dhe Orlando Bloom i cili ndodhi të mërkurën në një restorant në Ibiza, vazhdon të jetë në faqet e para të mediave rozë. Por edhe vetë Justin nuk e lë të harrohet këtë histori, ditën e enjte ai postoi  në rrjetin e tij social në Instagram një foto të aktorit Bloom

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama