Rezultate te kerkimit per termin: +Justinin

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.681Z

Jeton me Justinin

Nga Express më 27 gusht 2011 në ora 18:52 Gjërat janë duke u bërë gjithnjë e me serioze në mes të Jennifer Aniston dhe Justin Theroux. Revista “People” ka raportuar se çifti janë duke jetuar zyrtarisht së bashku. “Ata kanë vendosur që ta marrin me qira një shtëpi,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.154Z

Timberlake braktisi Beilin për shkak të Kunis

Nga Express më 13 mars 2011 në ora 11:45 Justin Timberlake dhe Mila Kunis, janë njohur vitin e kaluar në xhirimin e filmit “Friends With Benefits”, ndërsa miqtë e tij thonë se aktorja e ka magjepsur. Derisa zëdhënësit e Jessica Beil dhe Justin Timberlake kanë konfirmuar se p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.230Z

Nuk jam me Justinin

Nga Express më 15 mars 2011 në ora 09:40 Aktorja Mila Kunis ka thënë se ajo nuk është në lidhje me këngëtarin Justin Timberlake. Ajo ka thënë po ashtu se nuk është shkaktare pse ai është ndarë nga Jessica Biel-i. Pak ditë pasi çifti paralajmëroi ndarjen e tyre, ka pasur shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.435Z

Selena Gomez zmadhon gjoksin për Justin Biber

Këngëtarja e re Selena Gomez ka vendosur që me çdo kusht ta mbajë afër vetes, dikur ish të dashur e tani përsëri në lidhje, këngëtarin e njohur Justin Biber. Ndërsa bëhet e ditur se ajo do të implantojë edhe silikon n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:16.055Z

Justin dhe Selena, prap bashkë

 Justin Bieber dhe Selena Gomez kanë ngritur spekulimet se ata mund të jenë pajtuar, pasi janë parë pranë njëri-tjetrit shumë afër shtëpisë së tinejxherit në Calabasas të Kalifornisë. Bukuroshja dhe tinejxheri janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.405Z

Selena këngë për Justinin

Një muaj, një kopertinë e një reviste për Selena Gomez. Këngëtarja e famshme kohëve të fundit është bërë shumë e kërkuar nga revista të ndryshme ndërkaq krejt se fundmi ajo mbulon kopertinën e revistës, &l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.035Z

Kalon mbrëmjen me 35 striptizere

 Këngëtari i njohur Justin Bieber po jeton një jetë rock n’rolli.Ylli 19 vjeçar ka qenë në çdo reklamë për turneun e tij botëror “Believe” sidomos që nga vizita e tij në një shtëpi publike në f

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama