Rezultate te kerkimit per termin: +Juventuesin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:43.144Z

Ferrarra: Mendojme per Kaljarin, nuk ka lidhje racizmi me Juven

Pas humbjes me Bordone, Juve e ka perqendruar vemendjen tek ndeshja e kampionatit perballe Kaljarit. Trajneri bardhezi ndihet pak i merzitur me faktin qe racizmi lidhet me ekipin e Juves, nje jave para ndeshjes me Interin. Sipas Ferrares, Juve kerkon maksimumin ne cdo ndeshje dhe racizmi eshte nje p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.226Z

Arsenal-Napoli, spektakël i garantuar në Emirates Stadium!

Një triumf i mundshëm në Europa League duket si shpëtimi i vetëm për Arsenalin dhe Napolin  që në këtë sezon nuk kanë arritur të shfaqin diçka për tu mbajtur mend. Të dyja skuadrat do të vihën përballë njëra-tjetrës në fazën çerekfinale të kompeticionit të dytë më të r

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama