Rezultate te kerkimit per termin: +Juventus

Total: 5813
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.168Z

Vetëm Juventus

Gianluigi Buffon nuk do të largohet nga Juventus për në Bayern Munich, ka insistuar menaxheri i tij Silvano Martina. Në javët e fundit qarkulluan spekulime se gjiganti italian kërkon mesfushorin e Bayernit, Franck Ribery dhe është i gatshëm të ofrojë Buffonin për yllin francez. Mirëpo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.925Z

Barcelona apo Juventus

brbrBarcelona apo Juventus Njera nga keto dy skuadra do te jete sot ne mbremje fituesja e Champions League dhe rrjedhimisht do te beje tripleten ne kete sezon duke qene se qofte Juventus qofte edhe Barcelona i kane fituar nga dy trof deri me tani kampionatet dhe kupat e Italise dhe Spanjes Finalja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.931Z

Formacionet zyrtare, Juventus - Inter

Juventus deh Inter kanë publikuar formacionet zyrtare. Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Juventus - Inter, e cila do të jetë e vlefshme për ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",for

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.441Z

Juventus-Milan, rivalitet historik

Nga Express më 30 shtator 2011 në ora 23:52 Kapiteni i Juventusit, Alessandro del Piero mezi pret përballjen me Milanin të dielën. Ikona e Bianconerëve ka veçuar rivalitetin me Rossonerët si atë kryesorin që e ka përshkuar karrierën e tij të deritashme me gjigantin torinez. “Ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.910Z

Përgjithmonë në Juventus

Mesfushori i Juventusit, Mohamed Sissoko ka thënë se planifikon të pensionohet në gjigantin italian. Reprezentuesi i Malit u transferua në Juventus në janar të vitit 2008 nga Liverpool dhe është njëri prej futbollistëve kryesorë të Bianconerëve. “Dua të pensionohem në Juventus.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.889Z

Juventus transferon Pogban ?

Juventus ka arritur marrëveshje për transferimin e mesfushorit të Manchester Unitedit, Paul Pogba, kanë njoftuar mediet italiane të premten. 18 vjeçari thuhet se do t’i bashkohet Bianconerëve gjatë afatit kalimtar të verës. Pogba, i cili me karakteristikat e tij krahasohet me Patrick

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.554Z

Amauri mbetet në Juventus

Menaxheri i sulmuesit Amauri ka insistuar se klienti i tij është i përqendruar në Juventus dhe nuk dëshiron të largohet. Amauri kishte shumë vështirësi sezonin e kaluar derisa Bianconerët përfunduan në pozitën e shtatë në Serie A. Në kohën e fundit qarkulluan spekulime se ai ishte

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama