Rezultate te kerkimit per termin: +Juventusi

Total: 5090
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:08.379Z

Juventusi shkaterron Milanin

Juventusi eshte mbreteresha e javes. Skuadra e Ranierit mund Milanin me rezultat dhe me loje duke I shpartalluar rrivalet direkte me rezultatin 4 -2. Kuqezinjte e Milanit pavaresisht prej mungeses se Kaka nuk arriten dot qe te perballonin vrullin e vendasve. Me kete fitore Juventusi pozicionohet ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.429Z

Juventusi “blindon” Bufonin

01/04/2005  Vetëm pak ditë pas përhapjes së lajmit rreth një interesimi mjaft konkret të Realit në lidhje me portierin e Kombëtares italiane, Xhanluixhi Bufon, vjen edhe reagimi i menjëhershëm i Juventusit. Klubi bardhezi ka depozituar në Ligën Italiane kontratën e re, që e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.061Z

Juventusi premton blerje

Sokol Xhihani Sikoko, Van Der Vart, Huntelar dhe Amauri. Keto jane emrat me te cilet Lapo Elkan ka bere te ditur se do te perforcoje Juventusin per sezonin e ardhshem. "Deri tani kemi bere nje kampionat te mire, - tha Elkan, - dhe objektivi yne eshte te arrijme ne kupat e Evropes. I siguroj te gjith

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.603Z

Fiton Juventusi (Video)

Juventusi është rikthyer te fitorja në kuadër të xhiros së 24 të Serie A, duke mposhtur në shtëpi Atalantën, me rezultat 2:1. Ishin mysafirët që nisen më mirë takimin, duke gjetur të parët golin, nëpërmjet Giu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.140Z

Juventusi mposht Cagliarin

Juventusi ka arritur që në fushë të vet të shënojë fitore minimale, por shumë të rëndësishme ndaj mysafirëve të Cagliarit. Takimi ishte i baraspeshuar nga fillimi, por ishte kryesisht nën kontrollin e Bardhezinjve. Goli i vetëm i këtij takimi u shënua nga Giorgio Chiellini që me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:50.700Z

Turpërohet Juventusi

Juventusi është mposhtur me rezultat 2-1 para tifozëve të vet nga Udinese në përballjen e fundit të javës së 22-të në Serie A. Vendasit luajtën më mirë në pjesën e parë të takimit, mirëpo pas 45 minutash

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:46.571Z

Juventusi rikthehet në krye

Juventusi ka filluar që gradualisht të vë rrënjët në pozitën e parë të renditjes tabelare në Serie A, pasi me lehtësi ka mposhtur me rezultat 3-0 Palermon në shtëpi. Juventusi dominoi plotësisht në këtë sfidë,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama