Rezultate te kerkimit per termin: +Kabashi

Total: 1429
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.506Z

Kabashi refuzon kombetaren

Kabashi refuzon kombetaren E premte 15 Mars 2013 2257 p styletext-align justify Kabashi refuzon kombetaren Futbolli shqiptar eshte tronditur ndersa kombetaren shqiptare e refuzon edhe nje tjeter talent Elvis Kabashi mesfushori qe luan per ekipin kampion te Italise Juventusin Lojtari ka de

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.461Z

Kabashi perfundon deshmine

Shefqet Kabashi e perfundoi dëshminë e tij ne lidhje me ceshtjen e rigjykimit te Haradinajt. Por ai nuk i ka mbyllur ende marrëdheniet me Hagën sepse nga deshmitar, tashmë do te ulet ne banken e te akuzuarit diten e premte. Kabashi akuzohet për vepr&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.901Z

Kabashi në Gjermani

 Një ndër hendbollistët më të dalluar viteve të fundit Enis Kabashi, i cili djersit fanellën e skuadrës së Prishtinës, pritet që karrierën e tij ta vazhdoj në Gjermani, te skuadra Tg Landshut, e cila është pjesë e l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.006Z

Kabashi premton rezultate

Nga Express më 27 maj 2011 në ora 15:11 Ismet Kabashi, kryeprokuror i shtetit, u zotua sot se do ta luftojnë korrupsionin dhe se brenda këtij viti do të ketë rezultate të shkëlqyeshme. Këto komente, Kabashi i ka bërë në tryezën me temën “Krimi i organizuar dhe pasuria e paligj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.551Z

Hagë, Shefqet Kabashi: Kam shpërfillur gjykatën

HAGE- Ish-pjesëtari i UÇK-së, Shefqet Kabashi, ka pranuar para Tribunalit të Hagës se është fajtor për shpërfillje të gjykatës, që e ka bërë me refuzimin për të dëshmuar në gjykimin e parë të Ramush Haradinajt. “Unë jam fajtor”, ka thënë Kabashi, pasi gjykatësi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.442Z

Dëshmitari kyç, Kabashi, akuza gjykatës

Në Gjykatën e Hagës u mor dje dëshmia e personit që cilësohej si dëshmitari kyç në rastin kundër ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Ndryshe nga sa pritej, dëshmitari i cili në gjykimin e parë të Haradinajt nuk kishte pranuar të dëshmonte dhe tashmë prokuroria e Hagës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:24.233Z

Kabashi akuza hetuesve ne Hagë

Ne përgjigje te pyetjeve te prokurorit te çështjes Pol Rogers, Kabashi ka deklaruar se nuk ka asgjë për te dëshmuar. Ai tha se hetuesit kane shtuar dhe ngatërruar dokumente te cilat ja ka dhënë atij mbi 20 here për t’i firmosur. Kjo dëshmi mund te komplikoje situatën për vete dëshm

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama