Rezultate te kerkimit per termin: +Kabinetit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.849Z

Berisha, feste me ministrat e kabinetit

Kryeministri Berisha festoi dje me ministrat e kabinetit te tij ardhjen e fundvitit ne ambientet e Viles 31. e ndodhur ne zonen e ish-Bllokut. Ne pritjen qe ishte organizuar nga shefi i ekzekutivit per ta. merrnin pjese te gjithe ministrat e kabinetit qeveritar, keshilltare, zv/ministra dhe zv/kryem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.845Z

Emanuel, shef i kabinetit te Obames

Deputeti i Cikagos Ram Emanuel eshte i nominuari i pare nga presidenti i sapozgjedhur amerikan Barak Obama ne postin e shefit te kabinetit. Lajmi eshte bere i ditur nga televizioni SIENBISI. Ai eshte njeriu i pare i zgjedhur ne administraten Obama. Fushata e Obames nderkohe ka bere te ditur edhe se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.604Z

Ina Rama emëron shefen e kabinetit

Ish-kancelarja e Gjykatës së Apelit, Miranda Bushi, emërohet drejtoreshë e Prokurorisë TIRANË- Prokuroria e Përgjithshme, Ina Rama, bën emërimin e parë në kabinetin e saj, pas dorëheqjes së Sekretarit të Përgjithshëm, Stavri Koçollari. Ajo ka firmosur dje emërimin e Mir

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:36.211Z

Gruevski e Ahmeti: Publikohet lista e kabinetit

Kryeministri i Maqedonisë, Nikolla Gruevsksi ka paraqitur listën e emrave të rinj të kabinetit qeveritar të përbërë nga VMRO-DPMNE si dhe partia shqiptare BDI e Ali Ahmetit. Ndërkaq, edhe kjo e fundit ka bërë tashmë publike emrat e 5 ministrave të rinj dhe atë të zv.kryeministrit. Pas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.216Z

Vali Bizhga, drejtoresha e Kabinetit të Edi Ramës

Vali Bizhga do të jetë drejtoresha e Kabinetit qeveritar të drejtuar nga Edi Rama. Kjo është bërë e ditur nga vetë ky i fundit. “Është kënaqësi dhe nder t’ju prezantoj Drejtoren e Kabinetit tim në kryeministri, Vali Bizhgën. Me Valin kemi punuar krah për k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.219Z

Rama: Vali Bizhga, Drejtorja e Kabinetit të kryeministrit

Përmes rrjetit social Facebook, kryeministri i zgjedhur, Edi Rama prezantoi, Vali Bizhgën në postin e Drejtores së Kabinetit të kryeministrit. Është kënaqësi dhe nder t’ju prezantoj Drejtoren e Kabinetit tim në kryeministri, Vali Bizhgën. Me Valin kemi punuar krah për krah për shu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.101Z

Zbulohen emrat e kabinetit te ri

Jane zbuluar emrat e pare te kabinetit te ri qeveritar, qe do te kryesohet edhe per kater vitet e ardhshme nga kryeministri Berisha. Sipas informacioneve te fundit, deputeti i PD Lulzim Basha do te marre postin e ministrit te Brendshem, Sokol Olldashi te Drejtesise, Genc Pollo te Mbrojtj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama