Rezultate te kerkimit per termin: +Kafenet

Total: 138
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:30.703Z

Holanda kufizon shitjen e kanabisit per turistet

Ligji i shumëdebatuar në Holandë, i cili e bën më të vështirë për turistët e huaj të blejnë kanabis në kafenetë e famshme të këtij vendi, është mbajtur në fuqi nga Gjykata.  Ligji do të nisë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.374Z

Kafeja ...

Ai sht thjesht vetm nj lng ngjyr kafe me shkum i futur n nj po porcelani me dorez, q thjesht na ka kapur pr veshi t gjithve. Me aromn dhe shijen e vet ka neutralizuar pavarsin ton pr t ciln kaq shum krenohemi dhe na kafansa t cilt pa brtitur fare, nj e nga nj, njri pas tjetrit, bjn t paktn m shum se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.410Z

Ne Holande nis kufizimi i kanabisit deri tani i lejuar

Kafenetë e famshme të kanabisit në Holandë po përballen me kufizime më të rrepta. Qeveria po rishqyrton kufizimet e kanabisit për ta vendosur substancën në fjalë në të njëjtën kategori me drogat e rënda. Autoritetet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.840Z

Spanjë: Hyn në fuqi ligji kundër duhanit

Sot në Spanjë hyri në fuqi ligji i rreptë kundër pirjes së duhanit. Ndalesa synon që baret, kafenetë dhe restorantet e tymosura, t`i kthejë në zona ku ndalohen pirja e duhanit. Duhanpirësit gjithashtu nuk do të munden ta ndezin cigaren n&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.345Z

Holande te tjera kufizime kanabisit

Kafenetë e famshme të kanabisit në Holandë po përballen me kufizime më të rrepta. Qeveria lokale po rishqyrton kufizimet e kanabisit për ta vendosur substancën në fjalë n&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.578Z

Dafina Zeqiri shëtitje me havera në Prishtinë (Foto)

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, kohët e fundit po frekuenton shumë shpesh kafenetë në kryeqytet. Paparaci i Indeksonline, së fundmi, e ka parë atë në Lagjen “Ulpiana”, në shoqërinë e disa djelmoshave. AdPlatformZone = {

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:52.434Z

Diskoteka mes shtëpive të banimit

Kafenetë në Çarshinë e Vjetër dhe një diskotekë në “Parkun e lirisë” në lagjen Gecë janë dy problemet kryesore që po i shqetësojnë qytetarët e komunës së Gjakovës, sa i përket ndotjes ak

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama