Rezultate te kerkimit per termin: +Kakavij

Total: 816
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.763Z

Festat e fundvitit, fluksnë Kakavijë e Kapshticë

TIRANE- Fluks lëvizjesh në pikën kufitare të Kakavijës dhe në Kapshticë.Korrespondentët tanë informon se nga Kapshtica për 24 orë në Shqipëri kanë hyrë hyrë 6392 shtetas dhe kanë dalë 1647 shtetas. Si pala grek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:39.892Z

Kakavijë, ndalohen 22 klandestinë nga Siria e Eritrea

KAKAVIJË- 22 klandestinë nga Siria dhe Eritrea janë ndaluar sot në afërsi të pikës kufitare të Kakavijës. Sipas policisë kufitare bëhet me dije se klandestinët janë ndaluar pranë fushës së Glinës, ndërsa më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:52.774Z

Kakavijë, 3 operacione policore, kapen 55 klandestinë

GJIROKASTËR- Policia në pikën kufitare të Kakavijës bën me dije se ka kapur 55 klandestinë, kryesisht nga Pakistani dhe Afganistani. Këta shtetas, që kishin hyrë ilegalisht në vendin tonë janë kapur gjatë tre operacioneve të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.916Z

Kakavijë, sekuestrohen kondicionerë kontrabandë me vlerë 35.571 Euro

GJIROKASTËR-Policia doganore në Kakavijë ka sekuestruar një kamion me mall kontrabandë. Burime nga policia bëjnë me dije se kamioni po transportonte kondicionerë me vlerë 35.571 Euro. “Ditën e sotme Dega Doganore Kakavijë ka mundur t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:35.184Z

Kakavijë, sekuestrohen 13 kg mariuanë, pranga 25-vjecarit

KAKAVIJË- Sekuestrohet në pikën kufitare të Kakavijës një tjetër sasi lënde narkotike, ndërkohë që një 25-vjecar është vënë në pranga. Policia konfirmon se kanë qenë 13 kg mariuanë, e zbuluar në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.903Z

Kakavijë, kapen 18 klandestinënga Siria dhe Pakistani

Kakavijë, policia kufitare ka ndaluar 18 klandestinë nga Pakistani dhe Siria që kishin kaluar përmes kufirit të gjelbër me Greqinë.Operacioni i policisë është realizuar gjatë orëve të para të mëngjesit pranë pikës k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.145Z

Kakavijë, sekuestrohen 4 kg heroinë në një automjet

KAKAVIJË- Një sasi prej 4kg heroinë është bllokuar në një automjet në Kakavijë. Operacioni u zhvillua nga policia kufitare dhe sektori kundër narkotikëve. Droga u zbulua gjatë kontrollit në një automjet dhe sipas policisë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama