Rezultate te kerkimit per termin: +Kaltrina

Total: 256
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.427Z

Kaltrina me “Zero”

Këngëtarja Kaltrina Selimi për Vitin e Ri do të dalë me një hit të ri. Menaxheri i saj, Kushtrim Selimi, po ashtu thotë se Kaltrina nuk është duke bashkëjetuar me Dritonin (të fejuarin e saj), ashtu sikurse ishte spekuluar nëpër media. Nga Ardian Jasiqi më 14 dhjetor 2010 në ora

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.492Z

Kaltrina Selimi tregon djalin |FOTO

Transmetuar më 30.12.2014 - 12:41 Në fund të muajit tetor ajo u bë nënë për herë të parë, duke u plotësuar si femër. Këngëtarja Kaltrina Selimi ka treguar djalin e saj Tristan, i cili tashmë është dy muajs

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.009Z

Kaltrina Neziri: Nuk jam injorante

Kaltrina Neziri është shpallur ‘’Miss Kosova’’. Ajo, do ta përfaqësoj bukurinë kosovare në ‘’Miss Earth’’, për çka ka filluar përgatitjet bashkë me stafin organizativ. Bukuroshja, që ësht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.949Z

Kaltrina me kengen 147Zero148

Nga Express me 10 dhjetor 2010 ne ora 1618 Rrugetimin e suksesshem te saj ne muzike kengetarja simpatike Kaltrina Selimi brenda ketij muaji do ta vazhdoje edhe me lansimin e nje kenge te re para adhuruesve te saj e cila titullohet 147Zero148. Thuhet se Kaltrina Selimi tashme eshte ne perfundim t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:37.986Z

E ëmbla Kaltrina Selimi ...

Këngëtarja simpatike, Kaltrina Selimi, shquhet për zërin e saj të ëmbël. Kaltrina, përkujdeset që jo rrallë herë të sjellë për publikun e saj hite të vërteta. Stili, i saj e bënë atë edhe më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.131Z

Zhvishet edhe Kaltrina (Foto)

Bukuroshja Kaltrina Neziri, që punon si modele prej shumë vitesh dhe që aktualisht mban titullin e "Miss Earth Kosova", ndër vite ka realizuar shunë fotografi, me fotogaf të ndryshëm. Fotot e fundit të Kaltrines janë dukshëm më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.709Z

Kaltrina Martesa mbase kete vit

Kengetarja kosovare Kaltrina Selimi ne nje interviste per InfoPress ka thene se mbase kete vit ajo dhe i fejuari i saj Dritoni mund ta kurorezoje dashurine e tyre me martese. Pervec planeve te tjera qe sigurisht jane te shumta kemi biseduar edhe per martesen por se a do te ndodhe sigurt kete vit nuk

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama