Rezultate te kerkimit per termin: +Kampionatin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.605Z

Del Piero ëndërron Kampionatin botëror

Kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Piero ka thënë se është duke bërë gjithçka të bind selektorin e Italisë, Marcelo Lippi, ta ftojë në ekip për Kampionatin botëror. 35 vjeçari nuk ishte përfshirë në ekipin e fundit për miqësoren kundër Kamerunit në Monaco të mërkurën mbr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.749Z

Sneijder synon Kampionatin botëror

Wesley Sneijder ka ringjallur karrierën e tij, pas transferimit në Inter gjatë verës së vitit të kaluar, dhe synon të përfundojë sezonin e mirë me triumf në Kampionatin botëror me Holandën. “Të gjithë e kemi objektivin e njëjtë, duam të fitojmë Kampionatin botëror. Mendoj se d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.592Z

Gati pr Kampionatin botror

Rio Ferdinand insiston se do t jet i gatshm pr Kampionatin botror t vitit t ardhshm, pavarsisht dyshimeve rreth forms s tij fizike. Qendrmbrojtsi i Manchester United nuk ka luajtur nga humbja e Djajve t Kuq 2-0 nga Liverpool n tetor pr shkak t nj lndimi n kofsh dhe nj problemi n shpin. Mirpo, ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.586Z

PSV Eindhoven dominon kampionatin hollandez

PSV Eindhoven vazhdon dominimin ne kampionatin holandez te futbollit duke regjistruar nje tjeter fitore kete here 2-0 kunder Vitese. Golat e Reis dhe Dzsudzsak i kane dhuruar suksesin skuadres se drejtuar nga Fred Ruten e cila fundjaven e shkuar regjistroi nje rezultat rekord duke mundur me shifrat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:55.924Z

Messi: E dua Kampionatin botëror

Ka fituar gjithçka që mund të fitohet me klubin e tij, Barcelonën, por kjo nuk i mjafton dhe ka apetite edhe më të mëdha. Lionel Messi thotë se dëshiron të fitojë Kampionatin botëror me Argjentinën. Refuzon të krahasohet me Diego Maradonën, por shpreson të ketë fatin e tij dhe të t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.296Z

Ronaldo ëndërron Kampionatin Botëror

Kapiteni i Portugalisë, Cristiano Ronaldo, pret edicionin më të mirë në historinë e një Kampionati Botëror dhe synon të fitojë titullin. Afrika e Jugut do të jetë nikoqir i garës, ndërsa sulmuesi i Real Madridit beson se Kombëtarja e tij mund të triumfojë, por pranon se ju nevojitet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.618Z

Dinamo rihapi kampionatin

Jane luajtur ne fundjave ndeshjet e javes se 17 te superiores, e fundit per vitin 2008. Vllaznia kampione e dimrit eshte mundur ne Loro Boriçi nga Dinamo ne shifrat 0-1. Goli I shenuar nga Plaku ka rihapur kampionatin teksa kampionet ne fuqi tashme jane vetem 5 pike larg. Por ka perfituar edhe Tira

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama