Rezultate te kerkimit per termin: +Kampiones

Total: 504
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.115Z

Më 30 maj Shqipëria përballë kampiones së botës, Spanjës

Nga ILIR CARA Me të gjitha gjasat, në fund ta majit për kuqezinjtë do të rezervohet një miqësore luksi, duke qenë përballë spanjollëve kampionë Europe dhe bote Miqësorja e djeshme mes Shqipërisë dhe Gjeorgjisë ka dhënë sinjale pozitive, ku nën drejtimin e italianit Xhani De Biazi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:34.074Z

Grupi i kampiones

Grupi C në Euro 2012 përmban kampionen në fuqi Spanjën, gjigantin Italinë, Kroacinë e rrezikshme dhe Republikën e Irlandës, kundërshtar i paparashikueshëm. Sa i përket fushatës kualifikuese, Spanja i fitoi të gjitha ndeshjet e saj, Italia kaloi me lehtësi, kurse dy të tjerat siguruan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:12.336Z

Lamtumira e kampiones

Mbyllja e karrierës së saj ishte si rënia nga qielli i një ylli që këputet. E meriton kjo vajzë e jashtëzakonshme, gjermane nga Bavaria me emrin Magdalena Nojner, femra më e suksesshme e të gjitha kohëve në historinë e garës s&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.661Z

Ballkani kërkon fitore kundër kampiones

Prishtinë, 29 gusht - Trajneri i Trepçës, Gani Sejdiu, vlerëson se ka ardhur momenti i duhur që skuadra kampione t'u kthehet fitoreve. Trepça të dielën nga ora 17:00 pret Ballkanin e Therandës, në derbin e javës së tretë të Raiffeisen Superligës. Kampionia Trepça nuk ka fituar në dy

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:59.033Z

Uefa U21, Gjermania shkaterron Angline

Ne ndeshjen  luajtur ne Malmo kunder kombetares angleze Under21 kombetarja Gjermane Under21, e drejtuar nga trajneri Hrubesch fiton per here te pare titullin e Kampiones se Europes. Nje ndeshje pa shume rivalitet me shume per faj te Anglise e cila nuk ka mundur te perserise ndeshjet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama