Rezultate te kerkimit per termin: +Kan

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.489Z

Kan siguron alibi

style=positionrelativez-index2> Dominik Shtraus Kan eshte larguar nga hoteli ku po qendronte ne Nju Jork nje ore para se te ndodhte abuzimi seksual i presupozuar. Kjo eshte alibia e pare qe kane bere publike avokatet e ish shefit te FMN. Avokatet e Kan kane ndertuar gjithe it

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.034Z

Japoni Kan viziton Ishinomakin

Kryeministri japonez, Naoto Kan, ka premtuar se “askush nuk do të braktiset nga qeveria pas tërmetit dhe cunamit që goditën vendin më 11 mars”. Gjatë një tjetër vizite në zonat e shkatërruara, kësaj radhe në Ishin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:00.334Z

Shtraus Kan para gjyqtarit

Udhëheqësi i FMN-së, Dominik Shtraus Kan, është paraqitur sot para një gjyqtari në Nju Jork, për tu përballur me akuzën se e ka sulmuar seksualisht një shërbyese hoteli. Policia e Nju Jorkut kishte arrestuar Shtrausin të shtunën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.482Z

S'e kanë me martesën, e kanë me ne

Është shumë interesante të monitorosh këto ditë pjesën më të madhe të debateve që po zhvillohen për martesat gej. Është diçka që nuk shmanget dot, e në të njëjtën kohë është diç

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:41.505Z

Kan Mbeshtet projektet ne Shqiperi

Ne vijim te vizites ne New York Kryeministri Berisha pati nje takim te shkurter me Kryeministrin e Japonise Naoto Kan. Kryeministri Berisha i shprehu Kryeministrit Kan mirenjohjen per ndihmen qe Japonia i ka dhene dhe i jep Shqiperise me financimin dhe zbatimin e projekteve te rendesishme per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.546Z

Japoni dorehiqet kryeministri Naoto Kan

Kryeministri i Japonisë, Naoto Kan ka njoftuar dorëheqjen e tij, duke hapur rrugën për zgjedhjen e liderit të gjashtë të vendit në pesë vjet. Zoti Kan është kritikuar për dështim në tregimin e lidershipit pas të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.545Z

Japoni, dorëhiqet kryeministri Naoto Kan

Kryeministri i Japonisë, Naoto Kan ka njoftuar dorëheqjen e tij, duke hapur rrugën për zgjedhjen e liderit të gjashtë të vendit në pesë vjet. Zoti Kan është kritikuar për dështim në tregimin e lidershipit pas tërmetit dhe ts

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama