Rezultate te kerkimit per termin: +Kanale

Total: 1876
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.849Z

Youtube nis projektin pilot: 53 kanale me pagesë

Ashtu sic njoftoi në ditët e fundit të javës së kaluar, Youtube nisi projektin pilot të kanaleve me pagesë që ofrohen online.  Në projekt janë përfshirë 53 kanale dhe abonimi mujor nis nga 0.99 dollarë. Bëhet fjalë për kanale që mund të shihen vetëm në Shtetet e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:51.594Z

Mbeturinat hidhen aty ku punohet, mbushen kanale anës rrugës (FOTO)

Tiranë- Qytetarët vijojnë të hedhin mbeturinat në mënyrë të papaërgjegjshme duke ndotur kështu ambientin e përbashkët në të cilin jetojmë. Fotografitë më poshtë kanë ardhur në adresë tonë të e mail-it info@gazetaidea.com nga një qyetare që si shumë të tjerë kanë denonc

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.779Z

Egjipt, mbyllen 4 kanale televizive

Një gjykatë egjiptiane ka urdhëruar mbylljen e katër kanaleve televizive që janë akuzuar se kanë mbështetur Vllazërinë Myslimane. Mes tyre janë kanali i vetë Vllazërisë, Ahrar 25, dhe dega egjiptiane e Al Jazeera, bën të ditur BBC në edicionin e saj online. Në muajin korrik dhe më

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.925Z

FOTO/ Mbyllen dy kanale të ujërave të zeza në Golem

Agjensia Kombëtare e Bregdetit në fillim të sezonit turistik i ka dhënë zgjidhje një prej problemeve në plazhin e Golemit. Pas një pune një javore, është mbyllur kanali i   ujërave të zeza të rotondës. Në bashkëpunim me Drejtorinë e ujrave, AKB  filloi punën për mbylljen e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.631Z

Batërdi mbi asfaltin pranë stadiumit, kanale në mes të rrugës (FOTO)

Tiranë- Në një tjetër aks rrugor të kryeqytetit, rrugët e çara me kanale dhe të pamushura, vijojnë të bëhen shqetësim për shoferët dhe vetë kalimtarët. Këto foto janë marrë pranë stadiumit ‘Qemal Stafa’, përballë Universitetit Politeknik të Tiranës’, ku në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.438Z

Nga 30 km kanale, janë shtruar vetëm 5.4 km

04/04/2005  Shkodra, qyteti që s’pati kurrë kanalizim të ujërave të bardha SHKODËR - Ujërat e bardha vazhdojnë të jenë një rrezik për qytetin e Shkodrës, që nuk po merr asnjëherë rrugëzgjidhjen e duhur. Qyteti më i madh i Veriut asnjëherë nuk ka pasur një ndërhyrje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:40.608Z

Hasani: “Tring TV me 20 kanale, argëtimë pa fund”

“Jemi në gjendje që nga njëra anë të kënaqim shikuesit me një buketë kanalesh shumë tërheqëse e cilësi transmetimi, e nga ana tjetër të racionalizojmë nivelin e çmimeve dhe çmendurinë e paketave të tjera që kanë kaluar në ekstrem me frymën që po përcjellin”. Kjo është

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama