Rezultate te kerkimit per termin: +Kapini

Total: 12
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:16.803Z

Mënyra për tu zgjuar me flokë perfekt

Nëse mendoni se të zgjoheni me flokë perfekt është diçka që arrihet vetëm në filma, e keni gabim. Brightside sjell disa mënyra se si të keni flokë perfekt në mëngjes: 1-Bëni flokët gërshet para se të shtriheni 2-Bëjini flokët me vaj are kokosi 3-Investoni në jastëkë mëndafshi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.251Z

ICO për fotografi

Kapini aparatet fotografike, dhe gjeni vendin më të afërt dhe më atraktiv që lidhet me kulturën e Kosovës. Mund të jetë ajo një kala, hamam, xhami apo kishë, stoli ose veshje interesante të një njeriu nga Kosova dhe ju mund të futeni në garën më të re të fotografisë që quhet P

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.430Z

Tpastë nana mos i shaj, Topalli: Këshilla që më jepte nëna kur isha kryeparlamentare

E etiketuar si zonja e hekurt e politikës shqiptare, Jozefina Topalli rrëfen momentet e saj të para në politikë, vendimet e vështira, por edhe reagimin e familjarëve të saj ndaj situatave të ndryshme. Në një rrëfim ndryshe në studion e News 24, në Vila 24, Jozefina tregon mbështetjen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:24.458Z

Tendenca më e re për flokët: gërshetat

Praktike por edhe në raste të veçanta, tashmë janë kthyer në trend. Kapini flokët gërsheta dhe do jeni "in". Që nga modelet më të thjeshta dhe deri tek kurriz, peshk, dopio gërshet dhe kurorat në kokë ju ndihmojnë të dukeni më bukur dhe ndryshe çdo ditë. Këtë vit gërshetat jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:07.241Z

Klevis Bitro kallezohet nga ambasada e SHBA-se

Ambasada e SHBA-së në Tiranë, kallëzon penalisht të shpallurin në kërkim Klevis Bitro me detyrë ish-shef i kabinetit të Ministrisë së Punës dhe Çështjeve Sociale. Kallëzimi që tashmë i është bashkangjtur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:33.353Z

Bush i penduar: Nuk jam njeri i luftës

Presidenti amerikan, Xhorxh Bush, ka pranuar për "The Times" të Londrës, se retorikat e tij të ashpra kanë bërë që bota të mendojë se ai është i etur për luftë në Irak. Por, ai thotë se qëllimi i tij, momentalisht, është t‘i lërë trashëgimi pasuesit një diplomaci ndërkombë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:26.431Z

Tpastë nana mos i shaj/ Topalli: Këshilla që më jepte nëna kur debatoja në Kuvend

E etiketuar si zonja e hekurt e politikës shqiptare, Jozefina Topalli rrëfen momentet e saj të para në politikë, vendimet e vështira, por edhe reagimin e familjarëve të saj ndaj situatave të ndryshme. Në një rrëfim ndryshe në studion e News 24, në Vila 24, Jozefina tregon mbështet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama