Rezultate te kerkimit per termin: +Kapital

Total: 4752
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.207Z

Rinisin Kapital e Oktapod

brbrMbremja e se premtes ne Vizion Plus sjelle analizen e gjithe ngjarjeve me te rendesishme qe kane ndodhur ne vend Nis ne prime time me emisionin Kapital Edhe kete sezon Aleksander Furxhi do te kete ne fokus jo vetem zhvillimet politike por edhe debatin mbi aktualitetin si ai qe do te te percjelle

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:58.834Z

Kapital politik nga ish- mbreti

BBC Eshtrat e Mbretit Zog, ish- monarkut të Shqipërisë, janë duke u kthyer nga Franca pas më shumë se 50 vitesh nga vdekja e tij. Ato po dërgohen në vendin e vogël ballkanik pasi janë zhvarrosur në varrezën Thiais në jug të Parisit, bën të ditur rrjeti francez RFI. Rre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:59.522Z

Nis sot Kapital ne Vizion Plus

brbrshte fjala per emisionin me te ri qe fillon sot ne mbremje ne oren 2100 ne Vizion Plus Nen drejtimin e gazetarit Aleksander Furrxhiu ky emision rezervon tema e te ftuar te fushave te ndryshme Ndersa tregon se titulli Kapital eshte nje simbol Furxhiu preferon ta lere te pazbuluar temen dhe te ft

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.283Z

Ambasadori italian ne Kapital

brbrVizita e kryeministrit italian ne Tirane ne diten e parafundit te ketij viti ka nje simbolike te madhe per Shqiperine Ambasadori italian ne vendin tone Massimo Gaiani thote se kjo vizite konfirmon edhe nje here faktin qe Italia eshte mbeshtetesja me e madhe per integrimin e Shqiperise ne Bashkim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.869Z

Rikthehet emisioni Kapital ne Vizion Plus

brbrEmisioni i aktualitetit dhe politikes rikthehet mbremjen e se premtes ne ekranin e Vizon Plus I ftuari i pare ne studion e Kapital perballe gazetarit Aleksander Furrxhi do te jete Ministri i Brendshem Sajmir Tahiri Ai eshte padyshim me i sulmuari prej anetareve te kabinetit Rama i vene ne shenj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.814Z

Bushati ne emisionin Kapital

brbrMinistri i jashtem Ditmir Bushati i ftuar ne emisionin Kapital ne Vizion Plus ka folur per nje sere ceshtjesh te rendesishme si hapja e negociatave te anetaresimit te Shqiperise per ne BE marredheniet e Shqiperise me shtetet e rajonit  dhe ligjin e ri per sherbimin e jashtem Ministri Bushati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.151Z

Biznesmenet e piramides: "Kemi kapital per kreditoret"

Biznesmenet e akuzuar per ngritjen e nje skeme piramidale, mohuan dje ne Gjykaten e Rrethit te Korces akuzat. Jani Lluka dhe Ilia Nikolla, te arrestuar tri dite me pare, thane ne seancen e vleresimit te mases se sigurise se ata kane kapital te mjaftueshem per te shlyer kreditoret. "Nuk jemi fshehur,

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama