Rezultate te kerkimit per termin: +Kapiten +Avdyl +Kadrija

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.197Z

Kryeministri Mustafa priti drejtuesit e AKP-së dhe të Policisë Kufitare

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Isa Mustafa, priti në takim drejtorin e Bordit të Agjencisë Kosovare të Privatizimit, Petrit Gashi, drejtorin Menaxhues të AKP-së, Ekrem Hajdari, si dhe drejtorin e Departamentit të Kufijve në Policinë Kufitare, Kolonel Shaban Guda, i cili shoqër

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama