Rezultate te kerkimit per termin: +Kapri

Total: 995
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:37.964Z

Ujësjellësi i Pogradecit, Kapri bën padi për përmbaruesin

Një ditë pasi një përmbarues privat ka bërë kallëzim penal ndaj kreut të bashkisë së Pogradecit, policia ka nisur hetimet mbi vetë përmbaruesin. Policia e Korçës bën të ditur se përmbaruesi privat Florjan Beqaraj, 36 vjeç është kallëzuar nga vetë kreu i bashkisë së Pograde

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.741Z

Kapri Isha i bindur per fitoren ne Pogradec

brbrE majta nuk ka mundur te mbaje Bashkine e Pogradecit Kandidati i opozites Eduart Kapri do te qeverise ne kater vitet e ardhshme ne kete bashki Ai thote se qe kur iu besua kandidimi ishte i bindur per fitoren Ne lidhje me kandidaturen e se majtes dhe rivalen e tij ne kete gare Kapri ka thene se n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.454Z

Kapri: Bashkia ka borxh 5.4 miliardë lekë të vjetra

Kryebashkiakët, në muajin e parë të mandatit të tyre në drejtimin e 61 bashkive në vend, duket se do të hasen me probleme të mbartura nga paraardhësit, kryesisht ato që kanë të bëjnë me financat e pushtetit vendor. Kryebashkiaku i Pogradecit,Eduart Kapri, ka ngritur si shqetësim dje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:25.829Z

Kapri konsulton Paketën Fiskale në Pogradec, ulen taksat për biznesin

Kryetari i Bashkisë së Pogradecit Eduart Kapri nisi konsultimet me grupet e interesit në këtë bashki për paketën fiskale 2016 e cila pritet të dorëzohet për miratim në Këshillin Bashkiak. Kapri zhvilloi disa tryeza me përfaqësues të ndryshëm të biznesit por edhe të kategorisë së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.638Z

Pas kërcënimit me jetë, merret në mbrojtje Eduart Kapri

Policia ka shtuar masat e sigurisë për kandidatin demokrat për bashkinë e Pogradecit, Eduart Kapri dhe familjen e tij pas kërcënimit të pak ditëve më parë ku i kërkohej të tërhiqej. Ora News ka mësuar se pranë banesës së Kaprit janë shtuar forcat e policisë, të cilat besohet se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.395Z

Pogradeci, Kapri: Ish-kryebashkiaku, 4.7 mld lekë gropë

Nga Eduart Kapri Sot bëmë bilancin 1 mujor të punës në Bashkinë e Pogradecit dhe pas një kontrolli të hollësishëm të situatës financiare rezulton se ka një borxh dhe shpërdorim të madh të detyrës nga ish kryebashkiaku. Gropa financiare shkon në rreth 4.7 miliardë lekë të vjetra

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.016Z

Betohet kryetari i ri i Bashkisë së Pogradecit, Eduart Kapri

"Prioritet, qytetarët dhe shërbimet ndaj tyre" Pas një bllokimi në seri që i ka bërë maxhoranca është konstituuar Këshilli Bashkiak i Pogradecit ndërsa fituesi i djathtë i kësaj bashkie, z. Eduart Kapri ka marrë zyrtarisht mandatin e kryebashkiakut të këtij qyteti. Mbledhja ka

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama