Rezultate te kerkimit per termin: +Karaibeve

Total: 738
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.420Z

Penelope Cruz ne Pirati i Karaibeve 4

Penelope Cruz mund te behet piratja e Karaibeve. Aktorja fituese e cmimit “Oscar” eshte ne bisedime per te qene ne krahe te Johnny Depp ne episodin e katert te sages “Pirati i Karaibeve”. “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides” do te drejtohet nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:43.411Z

Candice errëson bukuritë e Karaibeve (FOTO)

Candice Swanapoel rikthehet në koopertinën e katalogut të Victorias Secret, dedikuar veshjeve të plazhit.  Dhe arsyeja përse nuk është e vështirë për tu kuptuar. Supermodelja 24-vjeçare shfaqi edhe një herë më të mirën e saj, në 30 poza të ndryshme të publikuara

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:18.639Z

Rikthehen Piratet e Karaibeve

Transmetuar me 19012014 - 1412 PUBLICITET Piratete Karaibeve 5 vijnese shpejti ne ekranin e madh Filmi i cili ka arketuar dhjeteramiliona dollare ne kater pjeset e meparshmeeshte ne fazen exhirimeve Aventurat e piratit me te famshem t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.394Z

Vazhdon Piratet e Karaibeve 4 ne Millennium

Filmi Piratet e Karaibeve ne rrjedha te cuditshme Pirates of the Caribbean On Stranger Tides 2011 me regji te Rob Marshall dhe protagoniste aktoret Johnny Depp dhe Penelope Cruz vazhdon te shfaqet ne kinema Millennium . Ka kater vjet qe eshte shfaqur filmi i fundit i sages Piratet e Karaibeve me reg

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.156Z

Piratët e Karaibeve vijnë sot në Tiranë

Prej katër vitesh adhuruesit e “Piratëve të Karaibeve” janë në pritje të një aventurë të re. “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides”, filmi i katërt i Walt Disney, shfaqet në të gjitha kinematë botërore, duke synuar të jetë një nga filmat më të ndjeku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:53.711Z

Lucy Mecklenburgh, shou në plazhet e Karaibeve (FOTO)

Share Ashtu si pothuajse të gjitha VIP-at, edhe ylli i televizionit, Lucy Mecklenburgh, ka preferuar që pushimet e fundvitit ti kalojë në plazh. 20-vjeçarja ka shijuar rrezet e plazheve të Karaibeve, ndërkohë që është kujdesur të ekspozojë trupin e saj shumë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.342Z

Piratet e Karaibeve ne 3D

Aventurat e Jack Sparrow, kapitenit të Piratëve të Karaibeve, janë prezantuar premierë botërore edhe në Tiranë. Episodi i katërt i sagës, me titullin në shqip “Nëpër dete të trazuar”, është xhiruar në 3D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama