Rezultate te kerkimit per termin: +Karbajo

Total: 6
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.682Z

Mediat braziliane: Futeni në burg Zunigën

BRAZIL-Ato që nuk u besojnë fjalëve të Zunigës janë mediat braziliane, aq sa kanë shkuar deri atje se të kërkojnë burgosjen e mbrojtësit të Kolumbisë dhe Napolit: “Burgu është minimumi për Zunigën”, &nda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.669Z

Kolumbi, gazeta Hoy kundër gjyqtarit spanjoll: Bir ku

Liria e shtypit duhet respektuar, por kjo është një tjetër gjë. Gazeta kolumbiane Hoy, titullonte sot në mëngjes në të gjithë faqen e saj: Arbitro español: hijo de la gran puta madre que te pariò!”, ose Gjyqtari spanjoll: bir i ku…  së madhe që të ka lindur. Nuk ka nevoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.183Z

Henri-Ibra, Barça kalon Kseresin  

Kampionët e Spanjës në fuqi do të luajnë disa ndeshje jashtë radhe, për shkak se në mes të këtij muaji do të marrin pjesë në Kampionatin Botëror të klubeve. Në takimin që u luajt mbrëmë, skuadra e Pep Guardiolës mposhti 2-0 skuadrën e fundit në renditje.Vendimtarë ishin golat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.216Z

Shqipëria e nis me humbje, Zvicra përfiton

Mediat zvicerane Mediat zvicerane e cilësojnë fitoren e kombëtares së tyre si fitore tepër të vështirë. Tabloidi më i madh Blick.ch, e cilëson lojën kundër Shqipërisë si ndeshje tepër të vështirë. Gazeta më e rëndësishme zvicerane NZZ në versionin e saj online shkruan që zvice

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.670Z

Qendërmbrojtësit bëjnë diferencën, Brazili fluturon në gjysmëfinale

Silva dhe Luiz ndalin vrapimin e yllit Rodriguez, që ngushëllohet me një gol Brazili është skuadra e dytë gjysmëfinaliste e Botërorit 2014 dhe më 8 korrik, në Belo Horizonte, do të vihet përballë Gjermanisë. Skuadra e Skolarit ka kaluar jo pa vështirësi ekipin e Kolumbisë, në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:39.392Z

Euro 2012 Greqi-Poloni 1-1 Rusi-eki 4-1

Surprizë e Greqisë, bllokohet Polonia Përfundon në barazim 1-1 ndeshja inauguruese e Euro 2012 ndërmjet Polonisë dhe Greqisë. Ndeshja e parë e Grupit A e luajtur në Varshavë ka dhuruar emocione pafund, dy gola nga Levandovski dhe Salpingidis, dy kart

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:53.235Z

Ragip Xhaka i vë vulën: Taulanti nuk e tradhëton Shqipërinë

Xhaka kundër Xhakës. Kjo ka qenë tema kryesore e thuajse të gjitha mediave sportive ndërkombëtare në dy ditët e para të "Euro 2016", duke kaluar shpesh edhe interesimin për triumfin e Francës pretendente, apo ngjarjeve që ndodhën në Marsejë. Taulanti dhe Graniti dhanë maksimumin e

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama