Rezultate te kerkimit per termin: +Karmen

Total: 159
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:38.143Z

Karmen Elektra, një fqinjë e paharrueshme

Mendoni se keni parë gjithçka nga Karmen Elektra në “Playboy”? Gaboheni. Aktorja sensuale amerikane u zhvesh tërësisht dhe me të brendshme për një shërbim “hot” në “Maxim Mexico”. Preteksti për pozat seksi ishte shfaqja e komedisë argëtuese të titulluar “Oy Vey! My Son I

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.753Z

Baleti "Karmen" premier në TOB

Baleti në dy akte Karmen i shkruar nga Prosper Merime, po vihet ne skenën e Teatrit të Operas dhe Baletit nga koreografi italian Fredi Francuti. Në studion e provave të teatrit balerinët e njohur Enada Hoxha dhe Gerdi Vaso po finalizojnë lëvizjet në prag të premierës që fillon në datën

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:50.504Z

Karmen Elektra, modelja nuk ngutet të martohet

Karmen Elektra ka thënë se ajo nuk e ka me ngut të martohet dhe se është e lumtur edhe me fejesë. Modelja dhe aktorja e cila u fejua me muzikantin Rob Paterson që në vitin 2008, ka shpjeguar se dasmat janë një presion shumë i madh dhe i panevojshëm. “Ne jemi të lumtur ashtu siç janë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.889Z

“Karmen” shfaqet për 5 ditë në TOB

TIRANë- Nga data 11 deri në 16 Prill, Teatri i Operas dhe Baletit, falë një bashkëpunimi me grupin e mirënjohur italian ‘Balleto del Sud’, do të shfaqin spektaklin “Karmen”, me koreografi të Fredi Francutit nën muzikën e Bizet, Albeniz, Chabrier, dhe Massenet. Disa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.992Z

Enada: Karmen, ëndrra ime e realizuar

 Alma Mile Me atë buzëqeshje të madhe ajo është çarmatosëse. Megjithatë nuk ishte kjo arsyeja pse koreografi Fredy Manzutti e mori në trupën e tij si soliste. Nga data 7-14 nëntor, Enada Hoxha dhe Gerd Vaso, dy solistët e Teatrit Kombëtar të Operës dhe Baletit interpretuan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.540Z

Karmen Elektra: “Jam e bukur dhe e talentuar”

Është një nga femrat më të bukura dhe të dëshiruara në botë. Seksi dhe joshëse, modele, aktore dhe këngëtare, pozon me veshje intime të zeza transparente për kopertinën e revistës “Jack” dhe në shërbimin e pasur fotografik tregon sesi bukuria e jashtme vlen, por “askush nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:53.919Z

Opera "Karmen", ndër më të shfaqurat dhe më të bukurat në botë

Dekada të tëra vitesh kanë vërtetuar se opera "Karmen" ka një magnetizëm të pashtershëm dhe universal . Ajo u bë për një kohë të shkurtër e njohur për skenat e teatrove më të rëndësishme të botës

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama