Rezultate te kerkimit per termin: +Karts +Elektronike

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.881Z

Berisha: Dixhitalizimi i shëndetësisë prioritet i qeverisë

Kryeministri Berisha mblodhi grupin e puns mbi dixhitalizimin n sektorin e shndetsis, n kuadr t programit t qeveris pr “Shqiprin Dixhitale”. Sipas Kryeministrit dixhitalizimi n shndetsi sht nj prioritet i qeveris. Berisha vuri theksin mbi rndsin e Karts Elektronike t Shndetit si nj elem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.483Z

Bozdo: SME-të në Shqipëri, të garantuara nga skemat e garantimit

Organizata pr Zhvillim Ekonomik t Vendeve t Detit t Zi, Fondacioni Konrad-Adenauer-Stifung Ankara, n bashkpunim me Ministrin e Ekonomis, Tregtis dhe Energjetiks, t Shqipris organizuan workshop-in “SME-t n kohn e krizs globale”. N fjaln e tij, Enno Bozdo, zvendsministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.431Z

Iken libreza tani karta e shendetit

e Enjte 29 Janar 20151523 pm p classwp-caption-textBeqja e Beci dje gjate prezantimit te kartes se shendetitSSSAbrASSMbushja e faqeve te librezes shendete- sore nuk duhet ti shqetesoje me pensionistet Duke u pajisur me karten e shendetit ata nuk do ta kene me te nevojshme te par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Tarifat e Eagle Mobile

Kompania m e re e telefonis celulare n Shqipri, Eagle Mobile ka publikuar edhe tarifat e komunikimit duke i ulur ato me 40 prqind krahasuar me mimet aktuale. Duke futur sistemin Proring brenda grupit, Eagle Mobile ofron mundsi t ndryshme komunikimi si midis abonentve t saj, ashtu edhe me prdoresit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.862Z

Ja mimet e ulta t Eagle-it

Kompania m e re e telefonis celulare n Shqipri, Eagle Mobile ka publikuar edhe tarifat e komunikimit duke i ulur ato me 40 prqind krahasuar me mimet aktuale. Duke futur sistemin Proming brenda grupit, Eagle Mobile ofron mundsi t ndryshme komunikimi si midis abonentve t saj, ashtu edhe me prdoresit e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:15.083Z

Kartolinat online zbehintraditën e kartolinave të postës

Në ditët e sotme ashtu si dhe në botë edhe në Shqipëri urimet virtuale përmes internetit dhe sidomos përmes rrjetit social më të klikuar në botë Facebook janë kthyer në një tendencë. Përmes urimeve tradicionale n&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:42.699Z

Bashkia e Tiranes miraton Karten Bashkiake te Studentit

Kryetari i Bashkise se Tiranes Lulzim Basha nenshkroi sot memorandumin e bashkpunimit me 5 rektoret e Universiteteve publike te Tiranes me qellim paisjen e studenteve me Karten Bashkiake te Studentit. Permes memorandumit Bashkia e Tiranes dhe Universitete bashkrendojne punen per pajisjen e stud

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama