Rezultate te kerkimit per termin: +Kastriotin

Total: 1536
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.320Z

Skenderbeu shkaterron Kastriotin 5-1

Skenderbeu shkaterroi 5-1 Kastriotin me protagonist sulmuesin serb Mlladen Berkic autor i nje triplete. Te pese golat e Skenderbeut mbajne firmen e lojtareve te huaj boshnjakun Ivan Jolic 14 argjentinasin Rafael Soza 49 dhe serbin Mlladen Berkic 64 me penallti 74 dhe 84. Kjo ishte tripleta e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.504Z

Lukas Malarkane firmos me Kastriotin

/* */ Argjentinasi Lukas Malarkane është bashkuar me Kastriotin. Ish-mbrojtësi i Dinamos ra dakord me ofertën e krutanëe. Në provë te Kastrioti është dhe serbi Vladimir Iliç.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.724Z

Tanushi ripërtërit kontratën me Kastriotin

Sulmuesi Tanushi, i ardhur nga Laci me fillimin e fazes se dyte të sezonit 2005-2006, do të luajë për sezonin e dytë rradhazi me Kastriotin, skuadrën e porsangjitur në Superligë. Trajneri Ramadan Ndreu është duke kryer seleksionim e lojtarëve pasi në rradhët e ekipit krutan janë një s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.780Z

Tirana humbet me Kastriotin

Tirana eshte mundur 0-1 ne takimin me Kastriotin e Krujes i vlefshem per javen e 23-te te Superliges, qe konsiston edhe me fillimin e fazes se trete te kampionatit. Goli i fitores dhe i vetmi i gjithe takimit eshte shenuar ne minuten e 13-te nga Djarmati. Nderkohe ndeshja tjeter e planif

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.833Z

Tirana mund Kastriotin

Tirana ka shkatërruar 4-0 Kastriotin në Selman Stërmasi dhe është ngjitur përkohësisht në vendin e 3-të në renditjen e Superligës me 25 pikë. Bardheblutë kanë mbyllur gjithçka në pjesën e parë k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.827Z

Superliga Tirana mund 4-0 Kastriotin

Tirana ka mundur paster 4-0 Kastriotin ne ndeshjen e pare te javes se 15-te te Superliges, duke marre tri pike te rendesishme ne ndekjen ndaj kryesueseve te renditjes. Gjithcka e lehte per bardheblute e kryeqytetit, qe kane zgjidhur gjithcka qe ne pjesen e pare te takimit duke e mbyllur ate me avant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:50.843Z

KUPA: Luftetari barazon 3-3 me Kastriotin

/* */ Luftëtari barazoi 3-3 me Kastriotin në Gjirokastët (në grupin C), por me krutanët që vazhdojnë më tej.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama