Rezultate te kerkimit per termin: +Katanian

Total: 240
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:21.683Z

Interi vazhdon përgatitjet për sfidën me Katanian

Skuadra e Interit është duke kryer përgatitjet e fundit në qendrën sportive ‘Anxhelo Morati’ në prag të sfidës me Katanian ditën e nesërme. Kampionët e Italisë do të luajnë nesër në orën 20:30 në transfertë me siçilianët për ndeshjen e vlefshme për javën e 21-të të kamp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:20.057Z

Morati: Fitorja me Katanian meritë e Stramaconit, Casano OK

Fitorja me ekipin e Katanias, ‘in-extremis’ ka qetësuar gjakrat në ekipin e Interit pas problemeve me sulmuesin Antonio Cassano, i cili u përfshi në një zënkë me trajnerin Stramacioni. Por presidenti zikaltër, Masimo Morati në daljen e par&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.393Z

Inter mund Parmen Lacio barazon ne shtepi me Katanian

Shtate gola dy shtylla nje triplete dhe nje dopiete pa Militon dhe Etone jane zgjuar mesfushoret. Inter-Parma ka qene nje ndeshje qe ka dhuruar spektakel golash. Sfida e mesdites se djeshme ne San Siro u ka dhuruar nje dreke te mrekullueshme tifozeve zikalter qe me ne fund kane mundur te shijojne nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.840Z

Juventus në krizë totale, humbje edhe me Katanian

TORINO- Juventusi pëson një tjetër humbje, e pesta në 6 ndeshjet e fundit përfshirë Champions, dhe e bën këtë kundër skuadrës së vendit të fundit në renditjen e Serisë A, Katanias. Bardhezinjtë janë mundur 2-1 në ndeshjen e zhvilluar në Torino ditën e dielë, duke treguar se jan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:05.483Z

Juventus shkatërron Katanian

Juventusi nuk ka pasur probleme përballë Catanias (4-0) në ndeshjen e vlefshme për javën e dhjetë në Serie A. Bardhezinjtë ishin të pandalshëm në pjesën e parë, ndërsa Gianluigi Buffon ishte si tifoz. Antonio nga minuta e parë hedh dyshen Jorente-Tevez. Spanjolli tregon një formë t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.760Z

Alegri Kujdes Katanian

Vijme ne kete ndeshje pas nje fitoreje te bukur ne mesjane qe na riktheu moralin pas humbjes se fundjaves se kaluar. Por duhet te jemi te kujdesshem pasi Katania eshte nje ekip i organizuar dhe ka lojtare te rrezikshem. Duhet te perballemi ne menyren e duhur duke patur parasysh se si te gjithe ndesh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.405Z

Cannavaro: Juventusi nuk eshte skarco

Juventus nuk eshte bere papritur nje skuader skarco. Eshte i bindur Fabio Cannavaro eshte pas humbjes ne shtepi me Katanian. “Rezultatet muajin e fundit kane qene te dobta. Duhet te punohet akoma me shume dhe te kerkohet te jepet me shume. Nuk jemi bere prapritur skarco. Asnjerit n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama