Rezultate te kerkimit per termin: +Kati

Total: 3727
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.039Z

Primadona Kati

Frrok Kristaj “Katarina Josipi – Kati” (monografi), Shtëpia Botuese “Anton Pashku”, Prishtinë, 2004. Nga Naile Demiri më 28 mars 2011 në ora 19:36 Kësaj radhe do të ndalem te monografia “Katarina Josipi – Kati”, që Frrok Kristaj e botoi në vitin 2004

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.694Z

Qendra Shëndetësore Krujë, kati i parë vendgrumbullim mbeturinash

Në Krujë, kati i parë i qendrës shëndetësore të qytetit është kthyer në një vendgrumbullim të mbeturinave. Ndërkohë  kati i dytë i godinës shfrytëzohet si qendër shëndetësore. Sipas DSHP-së Krujë, kati i parë është braktisur për mungesë fondesh. Kati i parë i godinës s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:21.487Z

Bie nga kati i katert humb jeten

var fbShare url httpvizionplusalbie-nga-kati-i-katert-humb-jetensize smallbrbrNje grua 40-vjecare ka humbur jeten ne Fier pasi ra nga kati i katert i pallatit ku banonte Liliana Ruko jetonte ne lagjen Kryengritja e Fierit Fqinjet qe e kane pare aktin e tmerrshem kane deklaruar se ka qene bashkeshor

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:37.628Z

Bie aksidentalisht nga kati i 4, vdes

TIRANE - Ka gjetur vdekjen ne menyre aksidentale duke rene nga kati i nje 29-vjecare. Anila Dema, e martuar me dy femije, ka humbur jeten mbremjen e dy diteve me pare ne zonen e pallateve te "malajzianit", kur ka rene nga kati i katert i baneses ku jetonin prinderit e saj. Lajmi eshte bere i ditur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.881Z

Tepelenë, vetëhidhet nga kati i katër, vdes 39-vjeçari

Gazeta ShqipDivorci nga bashkëshortja dyshohet se ka qenë shkaku që një 39-vjeçar nga Tepelena i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i 4-t i pallatit ku banonte prej pak kohësh me prindërit. Policia lokale bëri të ditur se Ylli Dyrmishi është hedhur nga kati i 4-t i një pallati

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:19.901Z

Mrekullia, vogëlushja bie nga kati i shtatë, por mbijeton

Share Një vogëlushe dy vjeçare ka mbijetuar pasi ka rënë nga kati i shtatë, falë fatit që ka rënë në borë dhe nuk ka marrë dëmtime të rënda, raporton agjencia turke e lajmeve Anatolia. Fëmija ka rënë nga tarraca e apartamentit në qytetin Mus, në lindje t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.044Z

Ra nga kati i shtatë dhe mbijetoi

Një banor i Novosibirski i Rusisë i mbijetoi rënies nga kati i shtatë i ndërtesës, duke pësuar vetëm disa gërvishtje dhe të ënjtura. Ai në gjendje dukshëm të alkoolizuar ra nga kati i shtatë i ndërtesës, por pati fat që të përfundojë në degët e një peme lartësia e së cilë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama