Rezultate te kerkimit per termin: +Keith +Richards

Total: 40
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.270Z

Deep, dokumentar per Keith Richards

Johnny Depp do te drejtoje nje dokumentar per anetarin e “Rolling Stone”, Keith Richards, frymezuesin e “Piratit te Karaibeve”, Jack Sparrow. Richards ka qene edhe pjesemarres ne filmin e trete te serise ne rolin e babait te Depp. “Tani qe jam me i pjekur dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:13.493Z

Keith Richards ujku 70-vjeccedilar i rock-ut

Keith Richards mbush 70 vjeç. E vërteta është se as ai vetë nuk besonte se do të arrinte deri në këtë ditë. Rasti i tij konsiderohet një mrekulli e gjenetikës dhe askush nuk mund të harrojë batutën e tij pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.357Z

Autobiografia e Richards rrezikon Rolling Stones

Pas dekadave të mbushura me sukses dhe lavdi, është koha për pak reflektim dhe ndoshta ndryshim. Grupi legjendar Rolling Stones rrezikon ndarjen dhe këtë hap mund ta hedhe kitarristi Keith Richards, i cili di publikojë një autobiografi ku rrëfehet gjithë jeta e tij pa asnjë s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.021Z

Richards Jagger i dobet ne shtrat

Mick Jagger ishte mbiquajtur madheria e tij nga anetaret e tjere te Rolling Stones dhe thoshte se aftesite e tij ne shtrat ishin te dobeta. Keto jane vetem disa nga fjalet qe kitaristi i Rolling Stones Keith Richards ka shkruar ne librin e tij autobiografik qe eshte publikuar keto dite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.491Z

Clinton në albumin e Richards?

Kitaristi i grupit The Rolling Stones, Keith Richrads, pritet që në albumin e ri të jetë nikoqir i ish-presidentit amerikan, Bill Clinton. Nga Express më 16 qershor 2011 në ora 10:49 Kohë më parë u njoftua se Mick Jagger formoi një super-grup të ri, bashkë me djalin e Bob Marley dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.094Z

Rolling Stones, turne për lamtumirën

Rolling Stones janë duke u përgatitur t’ia japin lamtumirën skenës me një turne të hatashëm botëror. Seritë e koncerteve do të duhej të fillonin në vitin 2011 për t’u përmbyllur në vitin 2012, saktësisht pesëdhjetë vite pas shfaqjes së tyre të parë, korrik 1962. Sipas Sun m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:23.098Z

“Rolling Stones”përgatisin turneune lamtumirës

TIRANE-Rolling Stones po përgatiten t'ia japin lamtumirën skenës me një turne të hatashëm botëror. Seritë e koncerteve mendohet të fillojnë në vitin 2011 për t'u përmbyllur në vitin 2012, saktësisht pesëdhjetë vite pas shfaqjes së tyre të parë, korrik 1962. Sipas Sun, menaxheri i

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama