Rezultate te kerkimit per termin: +Kesaj

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.356Z

Shtatzeni mungesa e kesaj vitamine demton fetusin

Transmetuar me 12072014 - 1439 Mungesa e vitamines C gjate shtatzenise mund te preke zhvillimin cerebral te fetusit Studiuesit daneze te Copenhagen University kane verifikuar se si mungesa e kesaj vitamnine mund te cenoje zhvillimin cerebral te femijesbr br

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:49.611Z

Mungesa e kesaj vitamine mund tju vrase

Transmetuar me 05072014 - 1000 PUBLICITET Vitaminat jane shume te rendesishme ne funksionimin e organizmit te njeriut dhe ne rast kur ato nuk jane te perqendruara ne sasite e duhura dhe ne masen normale ne trup shkaktojne pa as me te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.157Z

Derbi, kesaj here gezohet Dinamo

Blute kane hedhur nje hap te rendesishem per ne gjysmefinale. Devolli mban gjalle shpresen e kuqe Dinamo - Partizani 3-1 Shenues: Allmuca 6', Pejic 45+2, Ishka 71'\ Devolli 88' Dinamo: Kotorri, Pisha, Bodrusic, Granic, Abraham, Kuli (Vincetic 53'), Ishka (Ferraj 72'), Pollozhani, Allmuca, Poci (Pema

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.705Z

Hamzai jep fitoren Lamias, kesaj rradhe me dopiete

Nga Greqia, Kastriot Gjini - Romeo Hamzai eshte kthyer ne nje hero tek skuadra e Lamias, skuader qe aktivizohet ne kategorine e 3 greke, ne grupin Verior. Kjo per arsye se nuk po pushon se shenuari. Ne transferten e djeshme, qe skuadra e tij zhvilloi kunder skuadres se Andhrucos, Hamzaj ka shenuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.096Z

LSI: Raporti i AI, nje deshtim i kesaj qeverie

Levizja Socialiste per Integrimi komentoi diten e djeshme raportin e Amnesty International, duke e cilesuar se, tregon qe qeveria e 'duarve te pastra' eshte me e korruptuar dhe me e paafte se ajo e meparshmja. Nepermjet nje deklarate per mediat, zedhenesi i LSI, Ralf Gjoni, deklaroi se marrin shkas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.783Z

Shalsi: Korrupsioni, emblema e kesaj qeverie

Arritjet e prezantuara dy dite me pare nga kryeministri Sali Berisha, per Partine Socialiste nuk jane reale. Deputeti socialist, Eduard Shalsi tha dje se kryeministri foli per arrije, ne nje kohe ku vendi vuan nga keqqeverisja, korrupsioni, kriza ekonomike. "Kriza ekonomike ka prekur tashme njesine,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:57.625Z

Xhaferri: Investimet e kesaj qeverie, jane domethenese

Kandidati demokrat per qarkun e Durresit, Ferdinand Xhaferri zhvilloi dje dy takime me banore te qytetit, nje ne lagjen nr. 8, ku ishte i shoqeruar nga kandidatja tjeter ne kete qark Albana Vokshi dhe takimin tjeter ne lagjen nr.7 me kandidatin Igli Cara. "Investimet e kesaj qeverie ne infrastrukt

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama