Rezultate te kerkimit per termin: +Keshillit +Bashkiak

Total: 1380
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:29.218Z

Dorehiqet kryetari i Keshillit Bashkiak

Kryetari i Keshillit Bashkiak ne Kavaje, Aqif Haveriku, ka dhene doreheqjen dje nga posti qe mbante qe pas zgjedhjeve te 18 shkurtit 2007. Doreheqja e Haverikut erdhi pas mocionit te mosbesimit qe u kerkua ndaj tij me iniciativen e grupit te keshilltareve te Partise Demokratike. Mocionistet thane ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:19.901Z

Shtyhet mbledhja e Keshillit Bashkiak

Mbledhja e Keshillit Bashkiak te Tiranes, e parashikuar te zhvillohej sot pasdite, shtyhet per diten e premte. Shkak per kete vendim eshte votimi i qeverise se re ne seancen jashte radhe parlamentare. Konfirmimi per vendimin erdhi nga kreu i Keshillit, Sokol Dervishaj. Ne mbledhjen e sot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.846Z

Buxheti, sekretari i Keshillit Bashkiak: Votimi i rregullt

Sekretari i Keshillit Bashkiak, Vladimir Gjonaj, ka sqaruar para mediave detyren qe ky Keshill duhet te kryeje dhe ka kryer ne mbledhjen e fundit te Keshillit Bashkiak, ne 3 shkurt 2009. Gjonaj eshte shprehur se i ka dorezuar zyrtarisht procesverbalin se bashku me rezultatin e votimit ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.155Z

Aldrin Dalipi propozohet kryetar i Keshillit Bashkiak

Partia Socialiste dhe Levizja Socialiste per Integrim zyrtarizuan dje aleancen dhe bashkepunimin edhe ne pushtetin vendor. Keshilltaret vendore te PS-se dhe LSI-se ne mbledhjen e perbashket te organizuar dje zyrtarizuan kerkesen per shkarkimin e kryetarit te Keshillit Bashkiak, Njazi Kosovrati, nder

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.767Z

Slloni jeshil dhe shqetesimi i anetareve te keshillit bashkiak

Nje sy me teper Abonete problemi i vendosjes se emrit te nje shkolle te re 9-vjecare qe u perurua kete vit te ri ne periferi te Tiranes nuk jane ceshtje qe i prekin anetaret e keshillit bashkiak. Kjo deri-diku duket e drejte nese do te ecnim ne kepucet e tyre. Shumica e anetareve te keshillit bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.137Z

Te djathtet marrin drejtimin e keshillit bashkiak te Korces

Mazhoranca ka arritur te marr drejtimin e keshillit Bashkiak te Korces pas kalimit te anetares se Levizjes Socialiste per Integrim ne grupimin e keshilltareve te djathte. Keshtu dje ikja e nje keshilltareje te LSI-se nga grupi i keshilltareve te kesaj partie,ne keshillin bashkiak te Korces, ku maxho

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:54.441Z

Vlore, atentat anetarit te Keshillit Bashkiak

Ka ngelur i plagosur rende anetari i Keshillit Bashkiak te Vlores, Morand Hoxha, pas shperthimit te automjetit te tij. Shperthimi tronditi lagjen “Isa Boletini”, te qytetit te Vlores ne afersi te shkolles 9-vjecare “Ismail Qemali”. Sasia e konsiderueshme e eksploz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama