Rezultate te kerkimit per termin: +Keti +Bazhdari

Total: 320
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:10.334Z

Jep dorëheqjen Keti Bazhdari

Keti Bazhdari Kryetarja e PS-së Shkodër, Keti Bazhdari, dha dje dorëheqjen. Nëpërmjet një deklarate për shtyp, Bazhdari ka thënë se një iniciativë e tillë është ndërmarrë, pas vendimit më të fundit të kryetarit të PS, Edi Rama, për ta vënë Bazhdarin në krye të Grupit të Pun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.732Z

Keti Bazhdari padit Berishen

brbrPerfaqesues te kandidates se mazhorances per bashkine Shkoder Keti Bazhdari kane dorezuar ne Prokurorine e Pergjithshme kallezimin penal ndaj ish-kryeministrit Sali Berisha Pervec padise per shpifje Bazhdari ka ngritur edhe nje padi civile per cenim te nderit dhe personalitetit Kallezimi i kand

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:37.378Z

Keti Bazhdari dhe Voltana Ademi shpalosin së bashku programet në Shkodër

Gara e Shkodrës mund të konsiderohet vërtet një nga garat më të bukura të këtyre zgjedhjeve. Jo vetëm që për herë të parë kandidojnë dy femra për bashkinë më të madhe në veri, por edhe për qytetarinë që japin dy kandidatet. Dy kandidatet për Bashkinë e Shkodrës, Keti Baz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.647Z

Keti Bazhdari: Qytetaria shkodrane fitoi mbi indoktrinimin diktatorial

Keti Bazhdari është imazhi i të majtës në qytetin e Shkodrës. Biznesmene e suksesshme, me origjinë nga një familje e përndjekur, ajo solli një aromë ndryshimi në qytetin e mbajtur peng nga e djathta. Për gazetën Dita, ajo tregon arsyet e fitores të së majtës në qyt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.405Z

Rama takon deputetët e Shkodrës, Keti Bazhdari favorite për bashkinë

Kryeministri i vendit ka zhvilluar pasditen e sotme një takim me deputetë të qarqeve Shkodër, Dibër dhe Kukës ku është diskutuar lidhur me kandidatët që Partia Socialistë do të propozojë për zgjedhjet lokale të 21 qershorit. Nga informacionet e pakta të dala pas përfundimit të kët

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.362Z

Shkodër, kryetarja e PS, Keti Bazhdari jep dorëheqjen

SHKODËR- Keti Bazhdari dorëhiqet nga posti i kryetares së Partisë Socialiste për Bashkinë e Shkodrës. Vendimi është bërë publik mbrëmjen e sotme gjatë një takimi mes strukturave të selisë rozë në këtë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.646Z

FOTOT/ Keti Bazhdari, takim me komunitetin rom dhe egjiptian: Pas 21 qershorit, trajtim tjeter për ju

Kandidatja per bashkine Shkoder, Keti Bazhdari e shoqeruar nga deputeti Namik Kopliku, 6 majin diten e luleve e festuan me komunitetin rom dhe egjiptian. Kandidatja Bazhdari e shoqeruar nga te rinjte e forumeve rinore FRESH dhe Cati Youth ndane lule per te gjithe te pranishmit. Ne fjalen e hapjes

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama