Rezultate te kerkimit per termin: +Kine

Total: 2123
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.100Z

Salihi perfundon ne Kine

Salihi perfundon ne Kine E hene 04 Shkurt 2013 2041 p styletext-align justify Salihi perfundon ne Kine Hamdi Salihi perfundon nga Shtetet e Bashkuara te Amerikes ne Kine Lajmi eshte bere publik nga mediat amerikane te cilat citojne weibo versioni zyrtar kinez miratuar nga Twitesr i skuadres Jia

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.065Z

Pengesa rruges per ne Kine

Sipermarrjet gjermane qe duan te beje biznes ne Kine ose te prodhojne mallrat e tyre atje duhet ti drejtohen fillimisht Zyres gjermane per Regjistrimin e Markave dhe te Patentave. Ne Kine jane bere ndryshime dhe Kina ka filluar ta marre seriozisht problemin e mbrojtjes se markave te regjistruara dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.734Z

Termet ne Kine mbi 70 viktima

Termet ne Kine mbi 70 viktima E shtune 20 Prill 2013 1131 Termet ne Kine mbi 70 viktimaMbi 70 persona kane mbetur te vdekur dhe mbi 600 te tjere te plagosur pas termetit me magnitude 7 balle qe goditi rajonin e Sichuan ne Kine mengjesin e se shtunes Termeti i cili rezultoi fatal u ndie ne ore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.683Z

Berisha ne Kine

Kryeministri Berisha gjate vizites ne Kine zhvilloi nje sere takimesh me biznesin vendas, si dhe bizneset kineze qe investojne ne Shqiperi.Berisha i siguroi ata per vazhdimesine e projekteve me Shqiperine.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:42.961Z

Kine diskutohet plani i ardhshem ekonomik

Partia Komuniste ne Kine po mban takimin e saj vjetor ne Pekin i cili ka ne fokus planin ekonomik per pese vitet e ardhshme. Axhenda e takimit mbahet sekrete por sipas mediave shteterore autoritetet duan qe konsumatoret kineze te blejne me shume produkte vendase me qellim stimulimin e eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.860Z

Kine Shperthim ne rruge viktima

Kine Shperthim ne rruge viktima E premte 01 Shkurt 2013 1015 Shperthim ne autostraden kineze nga fishekzjarret pTe pakten 26 njerez kane humbur jeten ne pjesen qendrore te Kines kur nje kamion qe transportonte fishekzjarre ka shperthyer ne nje ure 80 metra te larte ne nje autostradep Sipas

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:36.130Z

Kine, bien ndjeshem investimet e huaja

Investimet e huaja ne Kine kane rene ndjeshem gjate muajve janar dhe shkurt per shkak te goditjes nga recesioni te kompanive pertej detit. Humbja e investimeve direkte nga jashte ka qene 13.3 bilione dollare, nje renie prej 26.2% krahasuar me te njejten periudhe te nje viti me pare. Gjit

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama