Rezultate te kerkimit per termin: +Kishte

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:48.020Z

Mullai kishte pak kohe qe kishte dale nga burgu

Viktima Sipas burimeve zyrtare të Komisariatit të Policisë së Sarandës, viktima Edmond Mullai ishte person me precedentë penalë. Ai kishte bërë edhe burg në Greqi dhe kishte pak kohë që ishte kthyer pranë familjes, në fshatin Gja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.736Z

Kishte menduar për vetëvrasje

Nga Express më 18 janar 2011 në ora 14:52 Oprah Winfrey kishte menduar për vetëvrasje kur i kishte pasur 14 vjet. Ajo kishte menduar kështu pasi që kishte mbetur shtatzënë në këtë moshë. Në një intervistë me Piers Morgan në emisionin e tij të ri në CNN me njërën prej miliard

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:22.613Z

Mendoj se kishte vdekur

Nga Express më 22 shtator 2011 në ora 09:08 Aktorja Demi Lovato ka menduar se ajo do të mund të kishte vdekur sikurse mos të kishte kërkuar ndihmë, pasi që ia ka frikën shumë lartësive. Aktorja e filmit “Disney”, kishte shkuar në rehabilitim për shkak të një numri të m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:55.956Z

Nuk e kishte vënë re që gozhda i kishte hyrë në tru

Share Një personi nga Çikago, SHBA, aksidentalisht i ishte ngulur një gozhdë në kokën e tij, por doktorët arritën tia heqin me sukses nga qendra e trurit. Siç njofton BBC, Dante Autollo, 34 vjeç, po punonte në dyqanin e tij të veglave të punës. Një nga ngulëse

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.081Z

Xhevahir Brasha kishte konflikte në Angli, i kishte prerë veshin një hasjani

Viktima e mbrëmjes së të mërkurës në Durrës, Xhevahir Brasha, baba i tre fëmijëve rezulton se aktivitetin e tij ta ketë ushtruar në Londër, ku ishte emigrant prej 20 vitesh. Dhe pista kryesore e hetimit për zbardhjen e vrasjes së tij është ajo e një konflikti të ndodhur në Angl

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:24.569Z

Michael Jackson kishte implant antidrogë

Ikona tragjike Michael Jackson kishte vendosur një pajisje nën lëkurë në përpjekje për ta ndalur atë nga kënaqësitë e opiateve, raportojnë mediet amerikane. Ylli i këngës Thriller besohet se kishte vendosur një pajisje në vitin 2003 për të kundërvepruar ndaj efek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.663Z

Kumaritashvili kishte frikë nga shtegu

Rrëshqitësi me sajë, Nodar Kumaritashvili, i cili humbi jetën të premten e kaluar si pasojë e lëndimeve të rënda pas aksidentit në prova në prag të fillimit të Lojërave Olimpike Dimërore, tri ditë më parë i kishte pranuar babait të tij se kishte frikë nga shtegu. Kumaritashvili

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama