Rezultate te kerkimit per termin: +Kjo

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:02.575Z

Kjo grua

ELSA BALLAURI Griselda Roshi nuk është rasti i rrallë në botë që ka bërë rrëfim të gënjeshtërt, e ndikuar nga një rrethanë e rëndë familjare, nga një sëmundje psikike apo nga ndonjë tronditje psikologjike  apo e identitetit. Arsyet pse e shtynë nusen e re në këtë situatë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.366Z

Kjo dashuri

Virginia Wolf besoi se dashuria ishte e vetmja gjë që nuk e tradhtoi edhe atëherë kur e ndjente mendjen që t‘i humbte në trup. Ajo e kërkonte atë edhe në ditët kur Londra ishte aq e ftohtë, edhe kur në shtëpinë ku ndodhej tryeza e punës, Leonardi, (i shoqi) e priste deri pas mesnat�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.438Z

...kjo paska qene jeta kjo paska qene dashuria

Regjisori Bujar Alimani dhe drejtori i Qendres Kombetare Kinematografike Artan Minarolli dje kane prezantuar zyrtarisht pjesemarrjen e filmit Amnistia ne garen e edicionit e 61-te te Festivalit te Berlinit ne seksionin International Forum qe zbulon regjisoret e rinj debutimet e para. Ky film hyn ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:56.716Z

KJO RRUGË...

Milanov KALLUPI Kjo rrugë s’është thjesht rrugë, ku qetësisht çapiten dielli e hëna, ku njerëzit e heshtur u bien qetë tastave të gurëve e mjegulla e pluhurit ndjek pas kërriçin e gëzimit të fëmijëve. Dëgjoni? Nga larg vjen zëri i një poeti që e ka shtëpinë te sopi i manav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.638Z

“Kjo ishte loja”

Eno Bozdo Sado e çuditshme të duket, në mënyrë të përmbledhur ky ishte thelbi i përgjigjes së Ramës, në konferencën e shtypit të radhës, ndërsa një gazetar e pyeti për çështjen e djegieve të mandateve dhe hyrjes së deputeteve të PS-së në Parlament: «…ne luajtëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.352Z

Kjo shashkofesta jon!

Pas flakve t pafund q njeriu i vuri pemve gjat vers, me ardhjen e Dhjetorit, pemt po nga njeriu u prflakn prsri, por ksaj rradhe me ndryshimin se kjo prflakje nuk shoqrohet me tym po me vezullime shumngjyrshe t shkaktuara nga energjia elektrike e cila pikrisht nga pemt e vendosura n qendr dhe vitrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.560Z

Kjo eshte alternativa

Kjo eshte alternativa e cila ka ne epiqender secilin prej jush interesat djersen mundin vizionin tuaj te femijeve tuaj te familjeve e komuniteteve tuaja. Krahas saj ekziston nje alternative tjeter alternative e rruges se vetme Nga Sali Berisha Ne 4 vitet qe vijne do ta shnderrojme Beratin ne nje n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama